Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 C5 Q] Montaż instalacji Westfalii
a umiesz czytać ze zrozumieniem? po cześci to moja wina ,gdyż myślałem ,że każdy umie.... zanim zapodasz kolejną elokwentną wypowiedź przeczytaj o co pytam... gdybyś miał problemy:
u mnie nie ma instalacji i chce wiedzieć jak bardzo problematyczne będzie podłączenie jej do mojej A6, a jeszcze jaśniej: czy trzeba będzie ciąć instalkę i wpinać się z nowymi pinami do zegarów a co za tym idzie dostać się do tunelu serwisowego czy wystarczy wpiąć się gdzieś z tyłu i będzie działać jak chce tzn. odcinać przeciwmgłowe i parktronik, oraz uaktywnić kontrolkę kierunków przyczepy na zegarach. jaśniej już się nie da.
nic podobnego, nie lubię natomiast niepotrzebnych odpowiedzi z których i tak nic nie wynika....
badania okresowe przeszedłem pomyślnie, ale wiadomo jak takie badania wygladają
wydaje mi sie logiczne ,że także c5, gdyż z innego modelu nie ma opcji aby pasował P&P
sedno tematu polega na tym iż zanim zacznę rozgrzebywać cała instalację elektryczną, chciałem zasięgnąć porady na co się przygotować, przed przekładką. Logicznym faktem jest,że rozgrzebując jedno auto w końcu sam dojdę do tego co i jak, jednakże liczyłem na opinie i ewentualne wskazówki "tych bardziej doświadczonych" w w/w kwestii. W tej chwili juz robi się offtop... dlatego uprzejmie proszę ,jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie zaśmiecaj tematu. Amen
dziekuje za konkretna odpowiedź, u mnie obowiązują 7-mio pinowe złącza,ale Westfalia wali swoje Germańskie 13-tki
przejściówka już zakupiona
Dzięki za pomoc
W Esce mam również 13 pinowe + przejściówka na 7. W 13 pinowej jest dodatkowo ładowanie akumulatora w przyczepie i zasilanie. Uważam, że patent 13 pinowy jest deko lepszy.
skoo ma dodatkowe opcje to na pewno jest lepszy
szkoda tylko,że tu wszystkie przyczepy sa na 7-mki...
Dzisiaj kupiłem A6 z oryginalną WESTFALIĄ ,którą to bede przekładał do swojej niuni jako,że sam montaż haka nie jest szczególnie skomplikowany, podobnie jak z nieoryginalna instalacją, którą wpina się w lampy, to tu chcę mieć tak jak w fabryce tzn. jak podepnę przyczepę to chce aby kontrolka kierunków przyczepy działała na moich zegarach, podobnie ma być z odcinaniem przeciwmgłowych,tak aby świeciły tylko w przyczepie. Oczywiście moduł i instalkę będę miał z dawcy (avant) , chciałbym wiedzieć jak bardzo jest to problematyczne i czy bede musiał grubo ingerować w instalacje,czy wystarczy się tylko wpiąć gdzieś z tyłu...
A co jest dawcą?
Skoro masz dawce to mozesz spojrzec gdzie co bylo wpiete i tak samo wpiac to w biorcy, prosciej juz sie chyba nie da?
Skoro masz dawce to mozesz spojrzec gdzie co bylo wpiete i tak samo wpiac to w biorcy, prosciej juz sie chyba nie da?
| Słonik napisał/a: |
| A co jest dawcą?
Skoro masz dawce to mozesz spojrzec gdzie co bylo wpiete i tak samo wpiac to w biorcy, prosciej juz sie chyba nie da? |
u mnie nie ma instalacji i chce wiedzieć jak bardzo problematyczne będzie podłączenie jej do mojej A6, a jeszcze jaśniej: czy trzeba będzie ciąć instalkę i wpinać się z nowymi pinami do zegarów a co za tym idzie dostać się do tunelu serwisowego czy wystarczy wpiąć się gdzieś z tyłu i będzie działać jak chce tzn. odcinać przeciwmgłowe i parktronik, oraz uaktywnić kontrolkę kierunków przyczepy na zegarach. jaśniej już się nie da.
Ty mnie chyba nie lubisz
albo masz jakies problemy natury psychologicznej
Pytalem co jest dawca bo jak dawca jest podobny do biorcy to pewnie wystrczy zerknac jak jest podlaczone w dawcy i tak samo podlaczyc w biorcy i bedzie dzialac ale to tylko dywagacje bo nie napisales co jest dawca calej instalacji.
Peace&Pozdro.
Pytalem co jest dawca bo jak dawca jest podobny do biorcy to pewnie wystrczy zerknac jak jest podlaczone w dawcy i tak samo podlaczyc w biorcy i bedzie dzialac ale to tylko dywagacje bo nie napisales co jest dawca calej instalacji.
Peace&Pozdro.
| Słonik napisał/a: |
| Ty mnie chyba nie lubisz |
| Słonik napisał/a: |
| albo masz jakies problemy natury psychologicznej |
| Słonik napisał/a: |
| Pytalem co jest dawca bo jak dawca jest podobny do biorcy to pewnie wystrczy zerknac jak jest podlaczone w dawcy i tak samo podlaczyc w biorcy i bedzie dzialac ale to tylko dywagacje bo nie napisales co jest dawca calej instalacji. |
| Pasiak napisał/a: |
| Dzisiaj kupiłem A6 z oryginalną WESTFALIĄ |
sedno tematu polega na tym iż zanim zacznę rozgrzebywać cała instalację elektryczną, chciałem zasięgnąć porady na co się przygotować, przed przekładką. Logicznym faktem jest,że rozgrzebując jedno auto w końcu sam dojdę do tego co i jak, jednakże liczyłem na opinie i ewentualne wskazówki "tych bardziej doświadczonych" w w/w kwestii. W tej chwili juz robi się offtop... dlatego uprzejmie proszę ,jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to nie zaśmiecaj tematu. Amen
Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE.
| Adi202 napisał/a: |
| Cała wiązka jest dosłownie wpinana do instalacji prócz światła przeciwmgielnego. W obwód światła przeciwmgielnego musisz wpiąć szeregowo mikrostyk znajdujący się w gnieździe haka. Nie wiem tylko jaki standard jest w UK 7 czy 13 pinowy jak w DE. |
| Pasiak napisał/a: | ||
|
W Esce mam również 13 pinowe + przejściówka na 7. W 13 pinowej jest dodatkowo ładowanie akumulatora w przyczepie i zasilanie. Uważam, że patent 13 pinowy jest deko lepszy.
| Adi202 napisał/a: | ||||
W Esce mam również 13 pinowe + przejściówka na 7. W 13 pinowej jest dodatkowo ładowanie akumulatora w przyczepie i zasilanie. Uważam, że patent 13 pinowy jest deko lepszy. |
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych