Przymierzam sie do kupna nowej pompy i wymiany. po pierwsze wrzucam link do auckji i bardzo prosze, jesli ktos zna ta firme o opinie na temat pompy, a po drugie o jakies wskazowki przy jej wymianie. Czy trzeba ja gdzies odpowietrzyc? Czy zwrocic na cos szczegolna uwage?
http://moto.allegro.pl/po...2880692823.html
Pozdrawiam!
[ Dodano: Czw 10 Sty, 2013 09:32 ]
Widze wszyscy zainteresowani
Dzieki za pomoc