Pozostałe tematy » [v8 d11] marzy mi się szklany szyberdach
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] marzy mi się szklany szyberdach
hejka koledzy,

marzy mi sie szklany szeber do v'ki. nie wiem, poprostu miałem takie autka i baaardzo mi się to podoba. teraz mam standardowy, fajnie że jest, ale to nie jest to.
może wiecie czy na przykład inne typy maja takie (100,200) i wymiarowo jest to identyczne lub podobne?
autko idzie pod lakier a podsufitka będzie również zmieniana,,,jak nie teraz to juz nigdy...
jakieś pomysły?? coś mi śmigneło że z a6 podejdzie, nawedz sankami..

pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
setki tez miały metalowy szyber, z tego co wiem to z innych niestety nie spasuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli chodzi o szklany szyber, to w Vkach taki nie występował. Jest on identyczny z pozostałymi modelami C3 100 i 200, ale.... w nich też nie widziałem aby były montowane. Wiem, bo mi się również taki marzył, ale odpuściłem sobie temat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
problemik w tym że szyberdach w v'ce jest kosmicznych wymiarów - 860x400
największy jaki znalazłem z opisem ma 752x400....
moooże szukać coś większego i dać dociąć ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:

moooże szukać coś większego i dać dociąć ??

Nie waż się! Sp...sz dach i będzie po ptokach. Z drugiej strony miałbyś jedyną w swoim rodzaju Vkę. Mimo to sądzę, że nie warto pchać się w wycinanie i szpachlowanie dachu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:

moooże szukać coś większego i dać dociąć ??

Nie waż się! Sp...sz dach i będzie po ptokach. Z drugiej strony miałbyś jedyną w swoim rodzaju Vkę. Mimo to sądzę, że nie warto pchać się w wycinanie i szpachlowanie dachu.


adik coś ty :P dach bym nie zmieniał, tylko obróbka by musiała być inna na krawędzi ze względu na inna uszczelkę :) niezauważalny mod :)
na początek wezme plexi - okleje folią z dwóch stron, wytne na wymiar i zobacze jak się to będzie sprawować w deszczu. jeżeli będzie gicior to będę miał jóż wzór na produkcje szyby.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
już sobie załatwiłem 6mm plexiglass :D
mam w planie wykorzystać całą konstrukcje szyberdachu. wytne od góry sam środek tak aby mi została oryginalna krawędż z uszczelką i w to wkleje na klej do szyb plexi...
muuusi się udać :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
już sobie załatwiłem 6mm plexiglass :D
mam w planie wykorzystać całą konstrukcje szyberdachu. wytne od góry sam środek tak aby mi została oryginalna krawędż z uszczelką i w to wkleje na klej do szyb plexi...
muuusi się udać :P

To wklej tak abyś tego nie zgubił i przy okazji nie przeciął jakiegoś przechodnia. :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
już sobie załatwiłem 6mm plexiglass :D
mam w planie wykorzystać całą konstrukcje szyberdachu. wytne od góry sam środek tak aby mi została oryginalna krawędż z uszczelką i w to wkleje na klej do szyb plexi...
muuusi się udać :P

To wklej tak abyś tego nie zgubił i przy okazji nie przeciął jakiegoś przechodnia. :shock:


gilotyna :P
nic sie nie bój Adi :D będzie tak zrobione że nia ma siły aby to wypadło...przednia szyba jakoś nie wylatuje a tutaj dodatkowo będzie pierscien do okoła z ori szyberdachu.

nastawiam się tez na klęskę i łatwie drugi szyber.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dodam że jeżeli to zagra to oczywiscie plexi zastąpi szyba :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Szyba jest bardziej stabilna niż plexiglas więc ma tez mniejsze szanse na odlot. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
plexi będzie więcej pracować - gorąco, zimno, jest bardziej giętkie, łatwo porysować - same minusy :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:cry:

nic z tego, szyber jest tak skonstruowany że bez poprzeczki która przeszkadza w prześwicie NIE będzie się to trzymało kupy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
:cry:

nic z tego, szyber jest tak skonstruowany że bez poprzeczki która przeszkadza w prześwicie NIE będzie się to trzymało kupy.
[url=http://s2.postimage....ber.jpg]Obrazek[/url]
szokda,bo zapowiadał się ciekawy koncept :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
jimv8 napisał/a:
:cry:

nic z tego, szyber jest tak skonstruowany że bez poprzeczki która przeszkadza w prześwicie NIE będzie się to trzymało kupy.
[url=http://s2.postimage....ber.jpg]Obrazek[/url]
szokda,bo zapowiadał się ciekawy koncept :roll:



żeby to zrobić trzeba by było zmienić cały mechanizm, szkoda mi działającego i nie przeciekającego szyberdachu :( a tak się nakręciłem ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.137.187.233 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa