Blacharstwo i lakiernictwo » szukam Wawa-naprawa prawego tylnego nadkola A4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 szukam Wawa-naprawa prawego tylnego nadkola A4
Miałam małą stłuczkę i potrzebuje dobrego blacharza z Wawy. Podobno jest jakiś na Liwskiej 2 gdzie zrobią to szybko.
Czy ktoś zna?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: szukam Wawa-naprawa prawego tylnego nadkola A4
krys70 napisał/a:
Miałam małą stłuczkę i potrzebuje dobrego blacharza z Wawy. Podobno jest jakiś na Liwskiej 2 gdzie zrobią to szybko.
Czy ktoś zna?

Ja niestety go nie znam, ale uważam, że szybko wcale nie oznacza dobrze. Znaleźć dziś dobrego blacharza z powołania to cud. Każdy leci na łatwiznę aby więcej zarobić i...... następny proszę. Zależy też co oznacza to szybko - 2 tygodnie czy 2 godziny. Albo ma dużo pracowników, albo odstawia chałę i nie może być inaczej.
Komuś może zależeć na czasie, ale nie bierze pod uwagę tego co stanie się później - np za kilka miesięcy. Czy nie odpadnie 2kg szpachli, albo z bagażnika zrobi się akwarium i zacznie wszystko gnić. Jakie są usterki tego błotnika i kto płaci za naprawę ubezpieczalnia czy Ty?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam

Na liwskiej 2 to jest Puller, z których usług korzystałem jakiś czas temu. Nie będę tutaj wymieniał ich zalet itd. bo pójdzie pod reklamę, ale mogę Ci polecić, bo robotę wykonali mi dobrze. Fakt, ceny mają wyższe niż konkurencja, ale jeśli chcesz mieć dobrze zrobiony samochód, to chyba nie gra roli aż tak wielkiej?

Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jako swoje trzy grosze wkleje ich stronke (moze chociaz tak pomoge :) )

blacharstwolakiernictwo.pl

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 18.224.53.202 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa