Z ostatniej chwili » Nowe Audi A8 z systemem rozpoznawania pisma ręcznego?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Nowe Audi A8 z systemem rozpoznawania pisma ręcznego?
Producenci samochodów prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowych systemów poprawiających bezpieczeństwo i zapewniających przyjemność z jazdy. Niestety, obsługa wszystkich oferowanych funkcji może stanowić duży problem…

Zaprojektowanie układu pokładowego umożliwiającego prostą i intuicyjną obsługę nie jest łatwe, co doskonale potwierdza pierwsza generacja systemu iDrive marki BMW. Zamiast uprościć obsługę, jedno wielofunkcyjne pokrętło sprawiało, że dojście do żądanej funkcji wiązało się z mozolną „wędrówką” po skomplikowanym układzie innych „bajerów”.

Z pomocą przychodzi nowy system Audi, który zadebiutować ma w najnowszym wcieleniu luksusowej A-ósemki. Auto otrzymać ma elektroniczny układ wykorzystujący specjalny touchpad do rozpoznawania pisma ręcznego użytkownika. Dzięki temu systemowi, łatwe i szybkie ma być m.in. wprowadzanie danych do nawigacji.

Czy nowe rozwiązanie sprawdzi się podczas codziennej eksploatacji, to się jeszcze okaże. Stuprocentowo pewny jest za to fakt, że nowy model A8 zostanie naszpikowany najnowszymi osiągnięciami techniki motoryzacyjnej.





Źródło: www.v10.pl

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No nie mogę - czego to oni nie wymyślą :lol: . Ciekawe jaki byłby faktyczny pożytek z tego urządzenia ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krzysiekg65 napisał/a:
Dzięki temu systemowi, łatwe i szybkie ma być m.in. wprowadzanie danych do nawigacji.
Ja tam sie nie znam ale pukanie palcami we właściwą literke aby wprowadzić dane do navi nie jest chyba aż takie trudne :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pisanie zajmuje tyle samo czasu co stukanie. Myślę, że ten system będzie jednak awaryjny- chyba, że pisanie odbywać się będzie na LCD, a nie na touchpad-zie
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pisanie zajmuje tyle samo czasu co stukanie.
:oops:
co do samego systemu, to bardzo ciekawe rozwiązane, ciekaw jestem opinii użytkowników ;0

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wybaczcie , ale w/g kolejny niepotrzebny bajer za duże pieniądze :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Wybaczcie , ale w/g kolejny niepotrzebny bajer za duże pieniądze

Zgadzam się w zupełności. Jakoś nie widzę sytuacji, gdzie podczas jazdy szybko trzeba wprowadzić nowe dane do GPS - bazgroląc po ekranie ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tym bardziej ,że nie będzie to kosztować 5 eurasów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
myślę ,że niemieccy inżynierowie zaprojektowali to w taki sposób aby pomagał użytkownikom , okaże się w praniu jak to będzie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
Jakoś nie widzę sytuacji, gdzie podczas jazdy szybko trzeba wprowadzić nowe dane do GPS - bazgroląc po ekranie ;)

Większość sprzętu GPS ma specjalnie wbudowaną blokadę edycji w trakcie jazdy ze względów bezpieczeństwa.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Z ostatniej chwili 

[ IP: 18.216.186.164 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa