Blacharstwo i lakiernictwo » wyplowialy lakier
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 wyplowialy lakier
witam kupilem a4 z wyplowialym lakierem na drzwiach i tak se pomyslalem ze to da rade samemu zrobic i kupilem wosk t-cut koloryzujacy i tylko nadalo polysk i nie wiem co mam zrobic

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Proponuje zrobić polerke. Też zrobisz to sam a zajmie niewiele czasu. Możesz użyć pasty Tempo. Potem użyj wosku, nie koniecznie koloryzującego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pasta tempo to zrobilem na poczatku i pozniej koloryzujacym !i to pomoglo tylko w swietle sztucznym o zmroku sie rozni!!!tylko go nie woskowalem !a moze byc ten z myjni na cieplo

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
a moze byc ten z myjni na cieplo
to Ci zupełnie nic nie da, na początek uzupełnij profil tzn. jaki masz kolor autka. Jeszcze jedno pytanie, mianowicie , czy polerowałeś tylko ten wypłowiały element cy całe auto?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ten wyplowialy lakier to pasta tempo przejechalem bo byl bardziej jakby byla przegrzana ta pierwsza warstwa a pozniej koloryzujacym cale auto! i jest troche jasniejszy ten detal a w swietle nocnym kolo latarni bardziej widac roznice

Postaw piwo autorowi tego posta
 
po pierwsze różnica koloru powstała malowaniem elementu np drzwi czy błotnik i zależy jakim lakierem. do polerowania ja używam pasty farecla g4 czasami [special brill 852 można użyć kommand4]a póżniej wosk[ póżniej podam nazwe] ręcznie to ciężko osiągnąć efekt trochę potu spłynie robi się to maszyną do polerowania , do ręcznej polerki użyć bawełnianej koszuli lub materiał bardzo miękki a do wosku waty [nie szklanej oczywiście]ta łazienkowa pozd

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podepne się :) Piecka doradź co zrobić ze spalonym lakierem - mam na drzwiach od kierowcy taki pas. Podejrzewałam, że ktoś się za bardzo przyłożył polerując auto przed sprzedażą. Ja sama we wrześniu robiłam ręczną polerkę pastą Sonax II stopnia, ale nic to nie dało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to musze kupic te twoje srodki co podales i bedzie lepiej czy mam go dac do malowania

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli jest różnica koloru pomiędzy dwoma elementami to tego nie wypolerujesz trzeba by wejść kolorem w te elementy [chodzi mi że kolor nazwiemy bazą a pózniej na to idzie lakier bezbarwny ] czyli bazą np do połowy tych elementów i na to położyć lakier bezbarwny a co do a3 szynszyla to myśle że trzeba by było zmatować lekko papierkiem 2.5 lub 3 tys i wypolerować powinno pomóc pozd

Wystawiono 2 piw(a):
leszko, szynszylek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzieki wielkie pozdro

[ Dodano: Wto 15 Gru, 2009 20:35 ]
temat zakonczony :-)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Blacharstwo i lakiernictwo  

[ IP: 13.59.243.64 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa