Światowa premiera Audi A1 to 4 - 14 marca 2010 roku podczas salonu samochodowego w Genewie.
Oficjalne zdjęcia mają być pokazane na początku lutego.
Źródło: moto.pl
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Audi A1 2010
Długość - 3,95m
Szerokość - 1,74m
Wysokość - 1,42m
Rozstaw osi - 2,47m
Pojemność bagażnika - 267 litrów
Waga - 1 045 kg
Współczynnik oporu powietrza - Cx=0,32
Do wyboru będziemy mieli cztery silniki:
1.2 TFSI, 86 KM, 160 Nm (podstawowa jednostka benzynowa)
1.4 TFSI, 122 KM, 200 Nm
1,6 TDI, 90 KM, 230 Nm (podstawowa jednostka diesla)
1.6 TDI, 105 KM, 250 Nm
Podstawowa wersja ma kosztować około 16 tys euro.
Źródło: www.netcarshow.com, www.moto.onet.pl
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Czw 28 Sty, 2010 20:59, w całości zmieniany 1 raz
Audi A1 - Oficjalne zdjęcia i informacje
Długość - 3,95m
Szerokość - 1,74m
Wysokość - 1,42m
Rozstaw osi - 2,47m
Pojemność bagażnika - 267 litrów
Waga - 1 045 kg
Współczynnik oporu powietrza - Cx=0,32
Do wyboru będziemy mieli cztery silniki:
1.2 TFSI, 86 KM, 160 Nm (podstawowa jednostka benzynowa)
1.4 TFSI, 122 KM, 200 Nm
1,6 TDI, 90 KM, 230 Nm (podstawowa jednostka diesla)
1.6 TDI, 105 KM, 250 Nm
Podstawowa wersja ma kosztować około 16 tys euro.
Źródło: www.netcarshow.com, www.moto.onet.pl
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Sro 10 Lut, 2010 11:19, w całości zmieniany 1 raz
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Sro 10 Lut, 2010 16:34, w całości zmieniany 1 raz
Ostatnio zmieniony przez Guti Pon 15 Lut, 2010 11:14, w całości zmieniany 2 razy
Ja dodam że produkcja i sprzedaż wersji cabrio ma zacząć się za dwa lata.
Przewidywana jest też wersja S1, przypuszcza się że będzie napędzana silnikiem 1.4 o mocy 200KM.
Źródło: www.v10.pl, www.moto.onet.pl
Przewidywana jest też wersja S1, przypuszcza się że będzie napędzana silnikiem 1.4 o mocy 200KM.
Źródło: www.v10.pl, www.moto.onet.pl
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Pią 19 Lut, 2010 13:34, w całości zmieniany 1 raz
Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Nie 21 Lut, 2010 18:35, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
























