Elektryka i elektronika » Mrugająca xenonowa lampa w A8
Odpowiedz do tematu
 Mrugająca xenonowa lampa w A8
Witam. :) mam taki delikatny problem w A8 97r. , że gdy włączam światła (xenon) to lewa lampa mruga mi jakiś czas po czym rozgrzeje się i normalnie świeci, a do tego podczas jazdy czasami sama gaśnie po czym muszę włączyć i ponownie włączyć światła i jest okey :)

Kiedyś ktoś mi mówił , że to jakaś pierdółka przy xenonie za 30zł jest do wymiany ale nie pamiętam co to było :(

I tu proszę o pomoc Was doświadczonych kolegów , którzy wszystko wiedzą o Audi :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przetwornica...lub żarówka.

Przełóż drugą tzn: podepnij ją na miejsce tej co mruga i zobacz co będzie. Odpowiedź, przyjdzie sama.

Ja miałem problem podobny. najpierw mi mrugało w czasie jazdy. Wymieniłem, żarówkę pomogło. Później przetwornicę bo coś zakłócała CB. Teraz wszystko cacy. :roll:

Wystawiono 1 piw(a):
GORYL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli masz oryginalny komplet - przetwornica i palnik, to bardziej prawdopodobny będzie spadek napięcia przy zasilaniu samej przetwornicy. Proponowałbym wyczyścić kontakty wtyczki i dołączyć dodatkową masę. Jeżeli palnik nie zmienia koloru, to powinien być sprawny - mowa oczywiście o oryginałach nie podróbkach.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszytko jest oryginalne i nie zmienia koloru, dzięki koledzy za pomoc jutro sprawdze co i jak :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Arek11 napisał/a:
Wszytko jest oryginalne i nie zmienia koloru, dzięki koledzy za pomoc jutro sprawdze co i jak :D

Zmierz napięcie na zaciskach zasilania przetwornicy przy załączeniu świateł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzisiaj nie miałem czasu porobić przy autku :( jutro sie wszystkim zajme :) a tak po za tym to spadł śnieg to będzie można wykorzystać zalety torsena :D :D hehe

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Arek11 napisał/a:
będzie można wykorzystać zalety torsena :D :D hehe

ależ oczywiście. :mrgreen: Ja już zdążyłem wykorzystać te zalety. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Arek11 napisał/a:
Was doświadczonych kolegów


Ja doświadczony.... :roll: We Fieście bardziej, niż w Audi. Ale pomagam jak umiem. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hehe dośiwadczenie przychodzi z czasem , ja ciągle coś przy tym Audi musze robić jak tak dalej pójdzie to ide na serwisanta Audi :D :D
A tak po za tym to zaraz lece pobawić między latarniami i porobić pare oesów :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
torsena to ja naginam na każdym zakręcie hahhaha ;audi; [quattro]

[ Dodano: Czw 17 Gru, 2009 20:06 ]
no i manual

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa