witam a wiec jestem nowy na forum. mieszkam w uk i mam zamiar w poniedziałek zakupic auto dzis juz bylem w komisie ogladnelem ,moja stara audiczka a4 wysiadła

moze ktos ma takie autko z takim silnikiem i takim rocznikiem i moze cos sie na ten temat wypowiedzieć o Audi A4 2.0TDI ( 143PS ) 2008 SE FACELIFT MODEL dzieki i pozdrawiam

jestem z dundee na północy szkocji to jak ma ktos jakies informacje na temat takiego autka ??

Ostatnio zmieniony przez tomacho Nie 25 Lis, 2012 15:41, w całości zmieniany 1 raz