Siemka ,takie prozaiczne pytanie. Wypadły mi kluczyki , rozleciał sie pilot złożyłem i obwiązałem gumką , ale , załączy , i wyłącza , jak się trafi w klawisz . Moje pytanie , czy są firmy i czy to możliwe ,żeby "dorobić " pilota" , nie jest to ori alarm , ale , współpracuje z centralnym i z modułami komfortu .
Z góry dzięki ,za odpowiedź.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[100 C4 AAH] Alarm
Pawełku , a skąd mam ku*** wiedzieć , co to za ustroistwo
............albo jest jest przy modułach komfortu , albo jest w bagażniku , tam , są ( i tu i tu ) dwa dziwne pudełka , po kabelkach patrząc ,jest przy modułach , ale tam nic nie jest napisane , czy z pilota ( płytki) dojdzie się co jest "pięć" ??
To juz pytaj Adika nie mam pojęcia
Takich rzeczy jak lokalizacja zabezpieczeń nie pisze sie w takich miejscach. Z pilota niestety nie dojdziesz do tego jaką masz centralkę. Większość pilotów realizowana jest na typowym układzie ze zmiennym kodem firmy Holtek i piloty są zamienne.
Wydaje mi się, że nie dasz rady dopasować takiego pilota - inna budowa.
Racja ,
ale Jak Wam inaczej naświetlić , co i jak
Masz dość stary alarm, ale z tego co pamiętam, to była taka możliwość doprogramowania drugiego pilota.
Na 100 % pierwszy lepszy elektryk, który ma możliwość zakodowania alarmu. Musisz znać typ alarmu. To mu bardziej pomoże. Poza tym kluczykami się nie rzuca. A jak rzuca to się łapie.
W łodzi jest taki jeden cudak. Jutro ci napisze na PW.
Mnie pomógł z rozbrojeniem alarmu poprzedniej właścicielki.
Mnie pomógł z rozbrojeniem alarmu poprzedniej właścicielki.
poszukaj pilota tej samej firmy, powinien pasować, tylko nie wiem jak z kodowaniem i przypisaniem pilota
Super Krzychu , będę wdzięczny
| pawcio napisał/a: |
| poszukaj pilota tej samej firmy, powinien pasować, tylko nie wiem jak z kodowaniem i przypisaniem pilota |
Zadzwonisz dowiesz się, a jak ci będzie mało, pojedziesz osobiście lub w asyście mojej, jak nie znajdę wizytówki. Ja tam na pamięć jadę.
Większość alarmów ma taką opcję jak dopisanie nowych pilotów. Pytanie tylko brzmi jaki masz typ alarmu?
http://moto.allegro.pl/it...orpion_z1m.html
a wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki:
http://moto.allegro.pl/it...ik_syrenka.html
a wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki:
http://moto.allegro.pl/it...ik_syrenka.html
| pawcio napisał/a: |
| wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki: |
| roger110 napisał/a: |
| :roll: ............albo jest jest przy modułach komfortu , albo jest w bagażniku , tam , są ( i tu i tu ) dwa dziwne pudełka , po kabelkach patrząc ,jest przy modułach , ale tam nic nie jest napisane , czy z pilota ( płytki) dojdzie się co jest "pięć" ?? |
Takich rzeczy jak lokalizacja zabezpieczeń nie pisze sie w takich miejscach. Z pilota niestety nie dojdziesz do tego jaką masz centralkę. Większość pilotów realizowana jest na typowym układzie ze zmiennym kodem firmy Holtek i piloty są zamienne.
| pawcio napisał/a: |
| http://moto.allegro.pl/item839143037_pilot_do_alarmu_skorpion_z1m.html
a wiesz może jak zakodować tak pilot, bo mam jeden i można by zakodować drugi, czy lepiej zmienić na taki: http://moto.allegro.pl/it...ik_syrenka.html |
Wydaje mi się, że nie dasz rady dopasować takiego pilota - inna budowa.
Zrób może foto pilota?
| Adi202 napisał/a: |
| Takich rzeczy jak lokalizacja zabezpieczeń nie pisze sie w takich miejscach. |
mam też skorpiona, ale mam tylko jeden pilot, a chciałbym mieć dwa piloty, tak na zapas. Tylko kwestia jak zakodować drugi pilot.
| pawcio napisał/a: |
| mam też skorpiona, ale mam tylko jeden pilot, a chciałbym mieć dwa piloty, tak na zapas. Tylko kwestia jak zakodować drugi pilot. |
Masz dość stary alarm, ale z tego co pamiętam, to była taka możliwość doprogramowania drugiego pilota.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych