Tuning wizualny » XENONY
Odpowiedz do tematu
 
Czyli żarówka musi ( powinna) mieć bezpośrednie zasilenie ?
I pytanie w tym momencie , w coupe nie sa światła na przekaźnikach ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Czyli żarówka musi ( powinna) mieć bezpośrednie zasilenie ?
I pytanie w tym momencie , w coupe nie sa światła na przekaźnikach ?

Żadne Audi nie miało oryginalnie przekaźników. Zasilanie pobierane jest bezpośrednio z przełącznika świateł. Przy takim układzie żarówka dostanie nie 14V a 11-12V. Tak niskie napięcie ma tylko jeden plus - dłuższa żywotność żarówki, ale podstawowym minusem jest gorsza widoczność w nocy.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Proszę , nie wiedziałem ......... Adi w takim razie napisz mi jeszcze , poproszę , jakie te przekaźniki założyć i czy dobrze myslę , że pod maskąprzed kostkami do lamp ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
pod maską przed kostkami do lamp ?

Bardzo dobrze kombinujesz. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli dla pewności tempaka ( mnie ) wpiąć przekaźnik w linie zasilającą lampę .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Czyli dla pewności tempaka ( mnie ) wpiąć przekaźnik w linie zasilającą lampę .

Przewód koloru żółtego który zasila włókno żarówki światła krótkiego podłączyć trzeba do cewki przekaźnika. Po załączeniu świateł przekaźnik zostaje wysterowany z włącznika świateł napięciem 12V i zwiera styki przez które przepływa napięcie z akumulatora zasilając żarówkę.

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko jasne . Jeszcze tylko prośba , jaki te przekaźniki mają być ?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Wszystko jasne . Jeszcze tylko prośba , jaki te przekaźniki mają być ?!

Standardowe przekaźniki. Zwykłe, typowe, załączające przekaźniki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze raz dzięki :padam:
Ps. Pasiak To twój temat , daj, w moim imieniu, Adiemu "pomógł" za mnie , bo ja nie mogę .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jeszcze jedno . Jeden wystarczy , czy na każdą lampę ma być osobny , myśle ,że jeden na wiązkę , tzn. jeden na głównym zasilaniu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
A jeszcze jedno . Jeden wystarczy , czy na każdą lampę ma być osobny , myśle ,że jeden na wiązkę , tzn. jeden na głównym zasilaniu

Jeden na lampę, a w szczególności jak będziesz mieć AC.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma AC . Czyli każdą lampe na osobnym przekaźniku , a nie jeden przeaźnik na wiązkę główną ? tak ?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Nie ma AC . Czyli każdą lampe na osobnym przekaźniku , a nie jeden przeaźnik na wiązkę główną ? tak ?!

Dokładnie tak.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ok.zajarzyłem :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeden na lampę, a w szczególności jak będziesz mieć AC

i nie będzie wtedy głupieć AC??

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Tuning wizualny 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa