 |
|
[A3 8P] przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej |
| Autor |
Wiadomość |
radziu

Model: 8P
Silnik: BKD
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 07 Lis 2012 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pruszcz Gdański
|
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012 15:08 [A3 8P] przeciwmgielne jako światła do jazdy dziennej
|
|
|
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A3 8P 2005 - przedlift. W ostatnim czasie, z pomocą kolegi, zaczęliśmy "bawić się" trickami, jakie można wykonać za pośrednictwem VAG-a. Jednym z bardziej interesujących mnie modyfikacji jest możliwość ustawienia świateł przeciwmgielnych w trybie DRL. Niestety, podobnie jak kolega z tego wątku mam problem z odpowiednim ustawieniem halogenów.
Czy moglibyście podpowiedzieć, co należy ustawić i gdzie kliknąć, aby świeciły się halogeny, ale bez przednich postojówek (do takiego etapu udało mi się dojść: halogen + postojówki przód, cały tył bez oświetlenia) ?
Nie wiem czy jest to istotne, w każdym razie samochód wyposażony jest w światła ksenonowe.
Dzięki z góry! |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 07 Lis, 2012 18:29
|
|
|
Ta opcja możliwa jest w modelach poliftowych. Starsze modele nie miały tego w programie sterownika. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
radziu

Model: 8P
Silnik: BKD
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 07 Lis 2012 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pruszcz Gdański
|
Wysłany: Czw 08 Lis, 2012 21:46
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Ta opcja możliwa jest w modelach poliftowych. Starsze modele nie miały tego w programie sterownika. |
Jak to mam rozumieć ? Nie miały możliwości wyłączenia przednich postojówek w trybie DRL ? Tak jak wspomniałem, sam tryb udało się aktywować, z tym, że oprócz halogenów świecą się również przednie postojówki i nic poza tym. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012 09:20
|
|
|
Sprawdź Byte 17 Bit 4 w module centralnym. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
radziu

Model: 8P
Silnik: BKD
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 07 Lis 2012 Wszystkie posty: 4
     
Skąd: Pruszcz Gdański
|
Wysłany: Pią 09 Lis, 2012 22:23
|
|
|
Dzisiaj troszkę posiedzieliśmy, starając się rozwiązać problem, niestety bezskutecznie
Sprawa wygląda następująco:
- gdy zostanie włączony tryb skandynawski świecą się postojówki z przodu i z tyłu
- gdy zostanie włączony tryb afrykański świecą się postojówki z przodu
i gdy do tego dołączy się Byte 17 Bit 4, czyli halogeny jako DRL świeci się kolejno jeden z powyższych trybów + halogeny w zderzaku.
Jedynie do czego udało się nam dojść to przyciemnienie postojówke do 1%, nie mniej jednak nadal nie są one wyłączone, o co mi w głównej mierze chodzi.
Poniżej dołączam kod, który osobom w temacie podpowie co w chwili obecnej jest u mnie w aucie włączone.
F18A4F168200000000000000000000000011FE0F37 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elektryka i elektronika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |