audi V8 - kondensator alternatora
witam,
dzisiaj wyjołem alternator w mojej V'ce i jest zgnity kondensator alternatora.
nie moge namierzyc tego kondensatora u dostawców części samochdowych.
może ktos posiada jakis numer tej cześci?
co mam i nic nie daje to -
2,2 uf/100v
0790800
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:11 ]
056903291 - vw
0290800036 - bosch
kupić niełatwo
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:23 ]
vw - 7 do 14 dni oczekiwania

77,00 zł
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:29 ]
paranoja
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:32 ]
mogę to zlutować,,,ale z kąd pewność że to będzie działało tak jak należy?
Re: audi V8 - kondensator alternatora
| jimv8 napisał/a: |
witam,
dzisiaj wyjołem alternator w mojej V'ce i jest zgnity kondensator alternatora.
nie moge namierzyc tego kondensatora u dostawców części samochdowych.
może ktos posiada jakis numer tej cześci?
co mam i nic nie daje to -
2,2 uf/100v
0790800
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:11 ]
056903291 - vw
0290800036 - bosch
kupić niełatwo
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:23 ]
vw - 7 do 14 dni oczekiwania 77,00 zł
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:29 ]
paranoja
[ Dodano: Pon 24 Sty, 2011 10:32 ]
mogę to zlutować,,,ale z kąd pewność że to będzie działało tak jak należy? |
widze ,że na większość pytań odpowiedziałes sobie sam
Pasiak,
2 godziny na google i sa wyniki
może sie komus przyda na przyszłość,,,co prawda to nadal nie rozwiązałem problem -
w okolicy Poznania tego nie ma
Jeżeli jest zgnity, to go już nie naprawisz. Tego typu elementy występują w bardzo szerokiej gamie alternatorów Boscha i nie musi być koniecznie Audi V8.
problem z dostępnością.
podaje numer to mówia że nie ma...mówie weżcie jaki kolwiek inny,,,''nie da się Panie'', muszą mieć konrety.
zgnity jest przewodzik wchodzący do kostki, zrobie dziurkę, lutne to, założe i się okaże,,,jak nie to zamówie w vw nowy...
| jimv8 napisał/a: |
problem z dostępnością.
podaje numer to mówia że nie ma...mówie weżcie jaki kolwiek inny,,,''nie da się Panie'', muszą mieć konrety.
zgnity jest przewodzik wchodzący do kostki, zrobie dziurkę, lutne to, założe i się okaże,,,jak nie to zamówie w vw nowy... |
W obudowie kondensatora jest trochę zapasu więc masz co wycinać. Naskrob trochę tego tworzywa i przylutuj przewód który wcześniej pobielisz cyną i nie przegrzej kondensatora, bo i tak już się ledwo kupy trzyma.
objawy były takie że radio wyło jak wilk w czasie cieczki
a druga usterka to światła falowały bardzo mocno i widocznie łącznie z zegarami.
szczotki regulatora są dobre ale wymienie, choć rok temu był zakładany nowy.