Elektryka i elektronika » Wymiana licznika na kolorowy w Audi A4 B7 licznik jest RB8
Odpowiedz do tematu
 
tajfun211 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Próbowałeś zrobić tak jak pisałem wyżej? Na oryginalnym stanie (VIN 2007r) wgrać tylko SB?


Nie próbowałem już schodzę do samochodu, dam znać jaki jest efekt za 15 minut.

Wgraj oryginał kolorok i zrób z niego SB.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po wgraniu ori eepromu znikneło dEF jednak po dograniu SB znów dEF na blacie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tajfun211 napisał/a:
Po wgraniu ori eepromu znikneło dEF jednak po dograniu SB znów dEF na blacie

Wgraj ten SB i zobacz co się stanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
tajfun211 napisał/a:
Po wgraniu ori eepromu znikneło dEF jednak po dograniu SB znów dEF na blacie

Wgraj ten SB i zobacz co się stanie.


Wgrane wyświetla się SAFE

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oznacza to, że nowe zegary nie akceptują oryginalnego SB. Problem w tym, że te zegary mają faktycznie inne immo.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Oznacza to, że nowe zegary nie akceptują oryginalnego SB. Problem w tym, że te zegary mają faktycznie inne immo.

Tego się obawiałem, masz jakiś pomysł co można z tym dalej zrobić?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Można próbować na "piechotę", ale kupę roboty przy tym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Można próbować na "piechotę", ale kupę roboty przy tym.

Co się kryje za tym "na piechotę" ? Chodzi o edycję i testy czy wylut i stół...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na piechotę oznacza stukanie palcami w klawiaturę.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Na piechotę oznacza stukanie palcami w klawiaturę.

Ok wielkie dzięki za pomoc, starczy na dzisiaj bo niewiele tej niedzieli już zostało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tajfun211 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Na piechotę oznacza stukanie palcami w klawiaturę.

Ok wielkie dzięki za pomoc, starczy na dzisiaj bo niewiele tej niedzieli już zostało.

Spoko.
Pomyślę co z tym zrobić.

Wystawiono 1 piw(a):
tajfun211
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeczytałem już prawie cały internet... ;-) od niedzieli w poszukiwaniu rozwiązania, swoją drogą dużo się przy tym nauczyłem :-P ale rozwiązania nie znalazłem aby to unieść bez wyłączenia immo w ECU i konsekwencji z tym związanych. Koledzy z "północy" mają testować autorskie rozwiązanie jeszcze przed świętami mają mi dać znać czy im coś wyszło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Temat jest do ugryzienia bo są programy które to robią bez najmniejszego problemu. W Twoim przypadku jest problem tylko z "wyglądem" samego SB.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakie programy masz na myśli możesz podać nazwę?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
DeJaVu oraz program od CEE-Team.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa