Wysłany: Czw 23 Sie, 2012 10:26 wygłuszenie ściany grodziowej w afnie
hey koledzy zastanawia mnie brak wygłuszaenia w moim afnie grodzi czołowej od strony silnika kolega ma identyczne audi tylko pompowtrysk ajm i u niego takie wygłuszenie na tej grodzi i kielichach jest czy to kwestai pompowtrysku czy bogatszej wersji .Montował ktoś z was kiedyś takie wygłuszenie czy znacząco wycisza to prace silnika czy jest sens to zamontować
[ Dodano: Sob 25 Sie, 2012 14:09 ]
No to co nikt na forum nigdy nie wygłuszał silnika lub całego auta
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.