 |
|
Proszę o wielką i szczerą pomoc w wycenie sprzedawanego auta |
| Autor |
Wiadomość |
Electra
Electra

Model: A6 Avant 4B C5
Silnik: 4.2 ARS
Zasilanie: benzyna + LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 36 Dołączyła: 16 Cze 2014 Wszystkie posty: 32
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Lublin
|
Wysłany: Pon 04 Lip, 2016 22:18 Proszę o wielką i szczerą pomoc w wycenie sprzedawanego auta
|
|
|
Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w wycenie auta, które chcę sprzedać osobie, która mi je rozwaliła w drobny mak. Kiedy dawałam auto wszystko było ok. "Mechanik" okradł i rozwalił auto, więc uważam, że wycenić powinnam auto jak za nieuszkodzone. Miał do wyboru oddać mi pieniądze za naprawę lub odkupić auto. Witam serdecznie,
mam takie pytanie. Ile teraz kosztuje Audi A6 Avant Quattro 4,2 L 299kM kombi, w skórze, z nivem, z wymienionym rozrządem, wszystkimi przewodami, alternatorem, sprężyny, klocki, nowe filtry, olej, nowy FIS (wyświetlacz), uszczelki pod napinaczami, podgrzewane fotele, elektryczne szyby, klimatyzacja wyczyszczona i nabita, auto zadbane i doinwestowane, bo jeżdzone tylko przeze mnie. Proszę o szczere opinie, ponieważ chcę sprzedać auto osobie, która mi je rozwaliła. Kiedy ta osoba dostawała auto do wymiany był termostat, kiedy dostałam je z powrotem był oberwany zderzak, pokrzywione tarcze hamulcowe, wyrywając zderzak wyrwane zostały zaczepy lamp, wytłuczona platyna z katalizatorów, uszkodzony konwerter przy skrzyni biegów. Teraz koleś nie chce pchać się w koszta tylko chce odkupić ode mnie auto z myślą, że to co miałby mi zapłacić za naprawę to on naprawi sobie auto sam i mi zapłaci za odkupienie auta, ale w dobrym stanie.
Z góry dziękuję Panowie za pomoc i szczere opinie odnośnie ceny za takie auto. Auto możecie zobaczyć na moim profilu. W zamian chcę kupić S6
Pozdrawiam
Karolina |
|
|
|
|
|
 |
eleszet
..................


Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy Dołączył: 31 Paź 2012 Wszystkie posty: 1655
     
Piwa: 79/18 Skąd: Dolny Śląśk
|
Wysłany: Sob 16 Lip, 2016 11:31
|
|
|
Ceny są tak zróżnicowane że ciężko określić nie widząc auta. Myślę że Ty je najlepiej znałaś więc wejdź na allegro/otomoto/olx i wyszukaj kilka pozycji korelujących z Twoim wozem, później uśrednij kwotę i będziesz miała cenę rynkową. |
_________________ Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł"
wszystko się da to tylko kwestia uporu...
|
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |