Nagrałem płytkę według poradników, włożyłem do odtwarzacza w bagażniku i na FIS'ie pokazuje mi komunikat "SYSTEMFEHLER: BITTE CD-ROM UBERPRUFEN". Wiem że temat był wiele razy poruszany, ale nie znalazłem tam tego czego potrzebowałem.
Płyta do Navi to: Teleatlas 2012-2013 DX
pozdro!
