 |
Przesunięty przez: Pasiak Sro 27 Cze, 2012 15:15 |
AUDI A4 (B6) 1.9 TDI Z POLSKI CZY NIEMIEC?? |
| Autor |
Wiadomość |
zaba45

Model: A4
Silnik: 1,8
Zasilanie: bezyna +lpg
Nadwozie: avant
Dołączył: 17 Maj 2012 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Białystok
|
Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 12:20 AUDI A4 (B6) 1.9 TDI Z POLSKI CZY NIEMIEC??
|
|
|
wITAM,
właśnie planuje zmiane z japonczyka na niemieckiego diesla .Po ogladnięciu modeli w przedziale 5tys. e chyba najlepiej sie prezentuje wlasnie audi a4 AVANT 1.9TDI . Troche kilometrow robie ,zdarzaja sie trasy do niemiec po 1500km ,a do gazu jakos nie jestem przekonany... Na co mam zwrocic uwage przy zakupie?? Jaka jest cena wymiany rozrzadu ,bo kolega mnie uprzedzil ,ze drogo ok. 2 tys. zl ,czy to PRAWDA?? Troche sie boje polskich audiczek ze wzgledu na czesto wystepujaca ''korekta'' licznikow.
Co powiecie o niej:
http://otomoto.pl/audi-a4...-C24249946.html
moze sami cos zaproponujecie??
[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 16:05 ]
http://suchen.mobile.de/a...Features=EXPORT |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012 00:38
|
|
|
| zaba45 napisał/a: | | Troche sie boje polskich audiczek ze wzgledu na czesto wystepujaca ''korekta'' licznikow. | w chwili obecnej , czy to bedzie polska ,czy niemiecka "igła" to i tak w większości przebieg bedzie "skorygowany" przebieg auta nie jest tak wazny jak to jak poprzedni własciciel i jego nastawienie, czyli czy po prostu dbał o auto. |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
zaba45

Model: A4
Silnik: 1,8
Zasilanie: bezyna +lpg
Nadwozie: avant
Dołączył: 17 Maj 2012 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Białystok
|
Wysłany: Sob 19 Maj, 2012 11:02
|
|
|
Widzisz no wlasnie tez podobnie mysle,dlatego mysle nad zakupem bezposrednio od wlasciciela,omijajac handlarzy i komisy. a jak oceniacie audiczke na linku?? |
|
|
|
|
|
 |
pawcio


Model: C5,B5
Silnik: AWX,AVG
Zasilanie: ON
Nadwozie: avant
Pomógł: 16 razy Wiek: 40 Dołączył: 13 Maj 2009 Wszystkie posty: 1942
     
Piwa: 48/5 Skąd: Olsztyn
|
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012 06:49
|
|
|
nie bardzo widać żeby była krzywo poskładana, co nie znaczy że nie była bita, ale to już można dokładnie zobaczyć przy oględzinach, środek też nie wygląda na mocno styrany |
_________________ wiele serc, jedno bicie - tylko AUDI ponad życie
Witam cię Gość
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 20 Maj, 2012 12:08
|
|
|
zaba45,
na zdjęciach wzorowe, godne uwagi.
stan licznika jest drugorzędny.
silniki 1.9 tdi sa najbardziej udane w segmencie VAG a co do rozrządu - wcale nie jest tak strasznie. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
zaba45

Model: A4
Silnik: 1,8
Zasilanie: bezyna +lpg
Nadwozie: avant
Dołączył: 17 Maj 2012 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Białystok
|
Wysłany: Pon 21 Maj, 2012 08:55
|
|
|
oki,dzieki ,wiec jutro postram sie obadac na zywo i zobacze jak bedzie
[ Dodano: Pią 25 Maj, 2012 14:36 ]
Patrzylem ta audiczke z linka , srodek tylko lekko zeslizgala kierownica oraz niektore plastiki,ale to juz chyba tak ifeler tych modeli . troche nie pokoil mnie dym.. a wlasciewie jego ilosc, bo jak dalem gazu to dosc duyzo zadymilo czarnym dymem,ale plamy nie bylo z tylu ,sprzedawca mowil,ze to przyczyna zimnego silnika . jeszcze mnie martwi ,ze samochod pochodzi z wloch ,a byl sprzedawany w niemieckim komisie
[ Dodano: Pią 25 Maj, 2012 14:37 ]
http://otomoto.pl/audi-a4...-C24249946.html |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Audi A4/S4 |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |