Brak 2 biegu wentylatora klimatyzacji [A6 c5 2.8]
Jak w temacie dzisiaj byłem dobić klime i podczas sprawdzania ciśnienia okazało się że aż 25 a powinno być poniżej 20 jednostki nie pamiętam. Gość zauważył że 2 bieg wentylatora się nie włącza, przez co ciśnienie niby nie schodzi bo się nie chłodzi, podczas jazdy klima dużo lepiej chłodzi a na postoju działa ale słabo. Poza tym mam problem z połączeniem vaga z klimą ogólnie połączenie łapie ale po chwili wywala że zbyt wiele błędów i wyrzuca do gł menu

nie mogę błędów sprawdzić

Co może być przyczyną braku 2 biegu wentylatora? czytałem o jakichś opornika/cach wentylatora ale nie mogę namierzyć i o czujniku jakimś ale jego też nie namierzyłem;/
przekaznik od biegow wentylatora masz w lewej podurznicy od spodu aluminiowy przykrecany na klucz13 a kable od wiatraka na klucz 10
Sa dwu biegowe i 3 biegowe diesle 2.5 w c5 maja np 3 biegowe czyli roznia sie tym ze ida 3 kable a nie dwa ty masz raczej ten 2 biegowy czyli z dwuma kablami
A więc jak będę miał chwilkę to spojrzę te oporniki. Je można przelutować czy trzeba używaną płytkę łapać ? Poza tym udało mi się w Vagu wejść do klimy i przetestować no i podczas testu nie uruchamia się wentylator. Jakiś pomysł czemu nie mogę go testować? wina przekaźnika czy raczej właśnie opornika ? Lub innego czujnika ?
ja wymienilem na drugi uzywany co do testu to zobacz na krotko czy w ogole wentylator jest dobry i ma drugi bieg
tu masz kostki od wentylatora i sprerzarki wystarczy tylko zdjac obudowe zbiorniczka wspomagania i beda tam zapodaj prad i zobacz czy jest w ogole dobry wentylator
panowie, zapłaciłem za nowy Valeo 120zł w zeszłym roku.... jest sens motać się i kombinować z naprawą lub uzywką?
Witam. Potrzebuję dowiedzieć się jak podłączyć rezystor wentylatorów 4A0959493
a dokładniej o wyprowadzenia E1 , E2 , E3+A