Skrzynie automatyczne » [V8 D11]Zmiana oleju w ASB
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
marcino8 napisał/a:
Kasety ruszał nie będę,oczywiście miska będzie wymyta i filtr zostanie wymieniony na nowy :!:Mam mechanika który prowadzi moje auto ale myślę że na kasetę jest za cienki :-?

I niech tak zostanie. Wkrótce w "Zrób Sam" czyli naszym garażu umieszczony zostanie artykuł na przykładzie mojej Vki jak rozebrać i złożyć kasetę. Postaram się dużo fotek aby nie było problemów i płaczu, że coś uciekło czy się zgubiło. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oj Adi202, nie za wysokie progi ?! :roll: 3/4 z nas popsują zamiast naprawić ........ może lepiej nie , bo zaczniemy eksperymentować i wtedy będzie "płacz i ból " ;-) :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Oj Adi202, nie za wysokie progi ?! :roll: 3/4 z nas popsują zamiast naprawić ........ może lepiej nie , bo zaczniemy eksperymentować i wtedy będzie "płacz i ból " ;-) :lol:

Myślisz, że to aż takie skomplikowane? Jeżeli na stole ma się ład i skład, to i złoży się do kupy aby działało. Są ludzie i ludzie. Jeden zobaczy kolejność i zrobi a drugi mimo opisu się wystraszy. Ja to też będę pierwszy raz w życiu robił. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Twardziel :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Twardziel :ok:

Mam na czym testować swoją wiedzę, więc nie ma stresu. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W sumie do odważnych świat należy :!: W zupełności zgadzam się z rogerem :mrgreen: i nawet foty niewiele pomogą :cry:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
W sumie do odważnych świat należy :!: W zupełności zgadzam się z rogerem :mrgreen: i nawet foty niewiele pomogą :cry:

Jak już pisałem kwestia podejścia. jak ktoś z góry zakłada, że nie zrobi i uszkodzi bardziej, to się zgadzam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odgrzewam kotleta,jaki filtr do ASB zakładaliście w swoich v-kach przy wymiance,może coś z samko.pl :!:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Odgrzewam kotleta,jaki filtr do ASB zakładaliście w swoich v-kach przy wymiance,może coś z samko.pl :!:

Ja w swojej nie wymieniałem filtra. Filtr został tylko umyty w benzynie i po odparowaniu ponownie zamontowany.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
marcino8 napisał/a:
Odgrzewam kotleta,jaki filtr do ASB zakładaliście w swoich v-kach przy wymiance,może coś z samko.pl :!:

Ja w swojej nie wymieniałem filtra. Filtr został tylko umyty w benzynie i po odparowaniu ponownie zamontowany.
pzdr
To tylko nową uszczelkę pod miskę i do roboty ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
marcino8 napisał/a:
Odgrzewam kotleta,jaki filtr do ASB zakładaliście w swoich v-kach przy wymiance,może coś z samko.pl :!:

Ja w swojej nie wymieniałem filtra. Filtr został tylko umyty w benzynie i po odparowaniu ponownie zamontowany.
pzdr
To tylko nową uszczelkę pod miskę i do roboty ;-)

Można. Na pewno nie zaszkodzi jak wymienisz ten filtr na nowy, ale mi stary nie zaszkodził jak na razie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wymianka dokonana;
-FILTR do Zf 4hp24a (obowiązkowo długi komin)
-Uszczelka miski olejowej asb
-Atf dexron 2lub3
Wymiana statyczna,powiem dla ciekawostki weszło 6 litrów :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Wymianka dokonana;
-FILTR do Zf 4hp24a (obowiązkowo długi komin)
-Uszczelka miski olejowej asb
-Atf dexron 2lub3
Wymiana statyczna,powiem dla ciekawostki weszło 6 litrów :mrgreen:

Troczę dużo weszło. Miałeś niedobory?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Trochę dużo weszło. Miałeś niedobory?


Tak w rozumie mechaników :wysmiewacz:
A tak poważnie to sam się zdziwiłem,że aż tyle łyknęła :!:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moja skrzynia przyjęła dokładnie 4L.

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa