Widziałem od s8 i s6 sądzicie że da się założyć ?
W mojej v8 nie było elektrycznych foteli czy będzie problem żeby podłączyć inne elektryczne fotele ?
Dzięki za odpowiedzi
świetna rzecz
| jimv8 napisał/a: |
| z tyłu w v'ce możesz mieć prosta kanapę lub również elektronicznie regulowane siedziska świetna rzecz |