kolega chce w swojej v'ce mieć elektrycznie sterowane oryginalne fotele przednie. Zapodał by może ktoś parę zdjęć jak one są od przodu przytwierdzone do podłogi ?
może ktoś już robił taka przeróbkę wnętrza i doradzi co nieco
pozdrawiam
tez chciałem to zrealizowc tylko ze fotele manualne mają inne mocowania niz te elektryczne bez spawania sie nie obejdzie mam komplet takich mocowan jak by ktos chciał sie tym pobawic| romkus napisał/a: |
witaj ja w swojej tez chciałem to zrealizowc tylko ze fotele manualne mają inne mocowania niz te elektryczne bez spawania sie nie obejdzie mam komplet takich mocowan jak by ktos chciał sie tym pobawic |