cześć i czołem,
w v'kach i nie tylko jest tak że wskaźnik poziomu paliwa jest dosyć wolny. W nowszych autach po przekręceniu stacyjki strzałka leci w górę i pokazuje konkretnie stan paliwa.
w każdej v'ce co miałem wskaźnik paliwa był wolny i nie dokładny.
co powoduje takie zachowanie? czy może to 'normalne' już w tych autkach?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[v8 d11] wskażnik poziomu paliwa
Re: [v8 d11] wskażnik poziomu paliwa
to samo zjawisko co w C3,B3 B4 , tylko,że u mnie pokazywało w miare dokładnie
czyli nic się s tym nie da zrobić? czym starsze autko, tym pewnie mniej dokładnie to będzie pracowało
| jimv8 napisał/a: |
| cześć i czołem,
w v'kach i nie tylko jest tak że wskaźnik poziomu paliwa jest dosyć wolny. W nowszych autach po przekręceniu stacyjki strzałka leci w górę i pokazuje konkretnie stan paliwa. w każdej v'ce co miałem wskaźnik paliwa był wolny i nie dokładny. co powoduje takie zachowanie? czy może to 'normalne' już w tych autkach? |
W Vce oraz w modelach z tych lat wskazówkę napędza tzw bimetal. W modelach młodszych wskazówki napędzane są już polem magnetycznym. Dlatego są szybsze i dokładniejsze.
| Adi202 napisał/a: |
| W Vce oraz w modelach z tych lat wskazówkę napędza tzw bimetal. W modelach młodszych wskazówki napędzane są już polem magnetycznym. Dlatego są szybsze i dokładniejsze. |
czyli nic się s tym nie da zrobić? czym starsze autko, tym pewnie mniej dokładnie to będzie pracowało
Na wskaźniku jest kalibracja którą możesz zrobić delikatną korektę.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych