Elektryka i elektronika » Samodzielne wyłączenie Airbag'a
Odpowiedz do tematu
 Samodzielne wyłączenie Airbag'a
Siemanko, pytanie jak w temacie - czy w Audi istnieje możliwiść samodzielnego wyłączenia poduszki powietrznej pasażera? Znam coś takiego z VW, tam w schowku jest wejście na kluczyk i w ten sposób deaktywuje się airbag.
Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jakie audi i który rok ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
jakie audi i który rok ??

Sorki, weźmy na przykład czarnucha: A3 2007.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
według mojej wiedzy nie. napewno nie ma żadnego przycisku czy coś takiego.
prawdopodobnie VAG-iem ale nie wiem na 100%.
jażeli mus, to jest pare opcji ale to już grzebanie.
co dotyczy wożenia dziecka to tylko twarza do kierunku jazdy na co prawo bezpieczenstwa i konstrukcji airbagów pozwala.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
według mojej wiedzy nie. napewno nie ma żadnego przycisku czy coś takiego.
prawdopodobnie VAG-iem ale nie wiem na 100%.


Czyli tak jak podejrzewałam, zapewne za stosowną opłatą w serwisie :-P
Musu nie ma, pytam z ciekawości, ponieważ przyznam, że uważam możliwość samodzielnego wyłączenia airbag'a kluczykiem za niezwykłą ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może i nie zwykłe, ale w przypadku siedziska dla dzieci z opcją plecami do kierunku jazdy - obowiązkowe
z opcja wyłączenia kierowcy sie nie spotkałem :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szynszylek napisał/a:
uważam możliwość samodzielnego wyłączenia airbag'a kluczykiem za niezwykłą
a ja wręcz przeciwnie, biorac pod uwagę np. kobiete w ciązy, ie trzeba byc ekspertem aby wiedzieć co sie stanie w przypadku odpalenia poduszki :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W Twoim przypadku jest to możliwe. Przy modelu 8P jakim jest A3 istnieje procedura dorzucenia włącznika podusi pasażera.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znów mnie Adi wyprzedził :)
W A4 B6 to koszt ok 500zł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
Znów mnie Adi wyprzedził :)

Zdarza się.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dziwne że jak na audi - nie ma tego w standardzie.
500zł ulicą nie chodzi. nie potrzebne grzebanie w wozie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8,
co Ty opowiadasz, przecież każdy z nas ma używany samochód, gdybyś zamówił nowy i chciałbyś passenger off, to za drobną opłatą byś go miał.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tyż prawda.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
prawda
prawda tez taka ze możliwosci ukłądu bezpieczenstwa nie są w pakiecie komfortowym.
jak wytłumacze żonie że golf 4 to ma,,,a w mojej nowej A3 nie??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
prawda
prawda tez taka ze możliwosci ukłądu bezpieczenstwa nie są w pakiecie komfortowym.
jak wytłumacze żonie że golf 4 to ma,,,a w mojej nowej A3 nie??

Teoretycznie A3 powinna mieć taki dodatek, ponieważ bardziej jeżdżą takimi modelami nasze żony niż my. Wszystko zależy od polityki firmy i od koncepcji wyposażenia.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa