Pozostałe tematy » [v8 d11] wycieraczki reflektorów
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] wycieraczki reflektorów
hejka,

kolejna niespodzianka w V'ce kolegi. Zamontowałem silniczki wycieraczek reflektorów, podpiąłem kostki, poskładałem wszystko do kupy i włączam - a silniczki pracują w druga stronę (tak jak by były zamienione stronami a przecież pasują tylko w jeden sposób)

czy zamiana pinów rozwiąże problem? z tego co widziałem to silniczki maja diody kierunkowe :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie rozwiąże. A ramie w dobrym kierunku założyłeś? :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Nie rozwiąże. A ramie w dobrym kierunku założyłeś? :mrgreen:


metalową częścia do szkła refloktora :evil:


nieee no, nie raz się zakręce ale w tym przypadku :D
wyobraż sobie że obydwie wycieraczki zamiast myć szkło to myja zderzak. no chyba że je ustawie tak, że w pozycji spoczynku są prostopadle ułożóne na reflektorze :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Nie rozwiąże. A ramie w dobrym kierunku założyłeś? :mrgreen:


metalową częścia do szkła refloktora :evil:


nieee no, nie raz się zakręce ale w tym przypadku :D
wyobraż sobie że obydwie wycieraczki zamiast myć szkło to myja zderzak. no chyba że je ustawie tak, że w pozycji spoczynku są prostopadle ułożóne na reflektorze :)
nigdy tego nie rozbierałem, ale zastanawiam sie czy jest mozliwosć ściagnięcia całego pióra z wieloklinu i ustawienia samego ramienia... powinno być

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Nie rozwiąże. A ramie w dobrym kierunku założyłeś? :mrgreen:


metalową częścia do szkła refloktora :evil:


nieee no, nie raz się zakręce ale w tym przypadku :D
wyobraż sobie że obydwie wycieraczki zamiast myć szkło to myja zderzak. no chyba że je ustawie tak, że w pozycji spoczynku są prostopadle ułożóne na reflektorze :)
nigdy tego nie rozbierałem, ale zastanawiam sie czy jest mozliwosć ściagnięcia całego pióra z wieloklinu i ustawienia samego ramienia... powinno być


Pasiasty JEST taka możliwość ale nic to nie daje :D
powinno machać w górę a nie w dół :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zamień silniki miejscami. Ostatnia cyfra nr ETKa parzysta ma być po stronie prawej, nieparzysta po lewej samochodu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Coś już wiadomo z tymi wycierusami?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Coś już wiadomo z tymi wycierusami?


podmiana nie jest tak hop siup. Każdy silniczek ma wspornik mocujący do ramki i już tylko to powoduje ze pasuje tylko na jedna stronę. Zamiana silniczków, czyli demontaż z wspornika nie jest taka prosta. Pręt jest długi i trzeba go rozłączyć na środku co próbowałem i niestety lata zrobiły swoje - ni drgnie :/


edit.
dzisiaj dziąłem zderzak by się upewnić czy nie są zamienione stronami - jest dobrze zamontowane.

:/

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa