Potrzebuję zakupić uszczelniacze tylnego dyferencjału - prawej, lewej półosi oraz uszczelniacz od strony wyjścia na wał napędowy,
następnie uszczelniacze (prawy+lewy)półosi skrzyni biegów oraz uszczelniacz na wyjście na wał napędowy ze skrzyni biegów i uszczelniacz na wyjście wałka w stronę silnika .
To do auta - Audi Coupe Quattro 2.8 V6 1991r
Jeszcze potrzebuję zakupić uszczelniacz przedni i tylny wału korbowego, uszczelki pod dekle zaworowe, uszczelniacze aparatów zapłonowych, uszczelkę pod miskę olejową dużą i małą oraz łożysko igiełkowe do wału korbowego od strony sprzęgła - nie wiem czy jest coś jeszcze (jeżeli tak prosze o podpowiedź.
To do silnika Audi 4.2 V8 – AEC, silnik pochodzi z audi S6 z 1996 r .
Może ma ktoś jakieś zniżki w VW Group-ie bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Poszukuję sklepu z dobrymi uszczelniaczami do V8
nie mam programu ale jak się postarasz o wymiary lub jeszcze lepiej numery originału to da się załatwić.
wiekszość uszczelniaczy kupisz bez problemu
jedno ale - jeżeli nawed byś miał wymiar i numer originału, nie zawsze dotrzesz do własciwego uszczelniacza. więc uważaj co kupujesz. jest róznica nie wyszczególniona w zamiennikach - uszczelniacze ślizgowe, kiegunkowe, dwuwargowe oporowe lub z podwyższoną wargą. nie kupuj polskie, polecam Corteco
moja rada - wyjąć żeby mieć na wzór
wiekszość uszczelniaczy kupisz bez problemu
jedno ale - jeżeli nawed byś miał wymiar i numer originału, nie zawsze dotrzesz do własciwego uszczelniacza. więc uważaj co kupujesz. jest róznica nie wyszczególniona w zamiennikach - uszczelniacze ślizgowe, kiegunkowe, dwuwargowe oporowe lub z podwyższoną wargą. nie kupuj polskie, polecam Corteco
moja rada - wyjąć żeby mieć na wzór
Generalnie to jak się zna jakiś dobry sklep z częściami to wszystko by dobrali ale z gratami do Audi to u mnie ciężko bo to moje pierwsze Audi .
Niektóre sklepy mają lepszy dostęp do gratów a inne gorszy , jedne lepszych pracowników a inne gorszych .
Dlatego pytam czy ktoś może coś polecić
Niektóre sklepy mają lepszy dostęp do gratów a inne gorszy , jedne lepszych pracowników a inne gorszych .
Dlatego pytam czy ktoś może coś polecić
moja rada - polegaj na sobie ile tylko możesz.
z pracownikami jest tak jak mówisz a uszczelniacz nie jest uszczelniaczowi równy.
ja staram sie poszukać samemu, i w tedy tylko podawać indeksy w sklepach i porównuje jakość.
tak pomijając, nie wolisz dac dyfra do regeneracji? nie duzy koszt wymiany uszczelniaczy, uszczelej, sprawdzenie i dystansowanie...jednak będzie mocno pracował z ta v'ką
z pracownikami jest tak jak mówisz a uszczelniacz nie jest uszczelniaczowi równy.
ja staram sie poszukać samemu, i w tedy tylko podawać indeksy w sklepach i porównuje jakość.
tak pomijając, nie wolisz dac dyfra do regeneracji? nie duzy koszt wymiany uszczelniaczy, uszczelej, sprawdzenie i dystansowanie...jednak będzie mocno pracował z ta v'ką
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych