Skrzynie manualne » Jak podłączyć światła wsteczne
Odpowiedz do tematu
 Jak podłączyć światła wsteczne
Potrzebuje schematu lub podpowiedz jak podłączyć światła wsteczne manualna skrzynia biegów do instalacji z automatu. Nie mam oryginalnej wtyczki do skrzyni manualnej a przy samochodzie wiszą dwie wtyczki pozostałe po automacie. Potrzebuje podpowiedzi co z czym połączyć aby świeciło. Przynajmniej tymczasowo nawet na płetwy chcę połapać.
Dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mogę Cię poprowadzić na zasadzie how-to ale musisz podać więcej szczegółów. Typ skrzyni, silnika itd itd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Typ silnika AHU, Skrzynia biegów co mogę powiedzieć to że jest długa i ma wyjście do świateł na dwa piny a kostka wizualnie jest długa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
beny_24 napisał/a:
Typ silnika AHU, Skrzynia biegów co mogę powiedzieć to że jest długa i ma wyjście do świateł na dwa piny a kostka wizualnie jest długa.

Jaka skrzynia była w oryginale nie ta którą posiadasz obecnie (5cio czy 4ro stopniowa).

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wcześniej była 4 stopniowa. tak przynajmniej poprzedni właściciel mi powiedział.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
beny_24 napisał/a:
wcześniej była 4 stopniowa. tak przynajmniej poprzedni właściciel mi powiedział.

Dziwne :mrgreen: po wpisaniu konfiguracji wyszło że jest to produkcja A4 Afryka Południowa.
Typ handlowy 8D20X8. Mniejsza z tym.
Czy po przeróbce został na swoim miejscu przekaźnik od blokady rozrusznika i świateł wstecznych?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może zostałem wprowadzony w błąd. Przekaźnik ten sam zamieniłem na mostek bo miałem problemy z rozruchem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim razie trzeba będzie zmodernizować układ przekaźnika na manualna skrzynię biegów lub pociągnąć 2 grubsze przewody do czujnika wstecznych. Można wykorzystać wiązkę automatycznej skrzyni, ale są tam tylko przewody o przekroju 0,5mm2 i nie będzie to trwałe rozwiązanie ze względu na płynący prąd przez żarówki. Którą bramkę wybierasz nr1 czy nr2?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To wybieram opcje nr 2. bo sam chyba z przekaźnikiem sobie nie poradzę. Prąd przez żarówki płynie raczej krótkotrwale ja przynajmniej daleko nie jeżdżę na wstecznym. to może i spróbować z tą wiązką oryginalną.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
beny_24 napisał/a:
To wybieram opcje nr 2. bo sam chyba z przekaźnikiem sobie nie poradzę.

I dobrze, bo była by mała zbędna plątanina. Nowych przewodów nie będziesz musiał dodawać - zauważyłem,że w oryginale zasilanie żarówek przed przekaźnikiem zasilane są też 0,5mm2
Zaczniemy od podłączenia włącznika. Wykorzystaj do tego przewody z wtyczki przełącznika F125 czyli 7-mio pinowej przy skrzyni.
Do włącznika podłącz przewody pinu 5 i 7 czyli kolor żółty i czarny z niebieskim paskiem.
Przy przekaźniku zrób zworę między pinem 9 i 4 przekaźnika kolory przewodów brązowy z białym paskiem i niebieski z czerwonym
Gdzie:
przewód czarny z niebieskim paskiem jest zasilaniem po bezpieczniku nr31
przewód brązowy z białym paskiem jest kontynuacją przewodu żóltego
przewód niebieski z czerwonym paskiem jest już bezpośrednim połączeniem żarówek.
Podłączenie bardzo zbliżone do oryginalnej wiązki manualnej skrzyni.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeszcze tylko małe pytanko czy zwora to jest to samo co mostek?? Przepraszam ale jestem troszkę słaby z elektryki ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
beny_24 napisał/a:
Jeszcze tylko małe pytanko czy zwora to jest to samo co mostek?? Przepraszam ale jestem troszkę słaby z elektryki ...

Elektryczne połączenie czyli dokładnie to samo co mostek.

Wystawiono 1 piw(a):
beny_24
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuję Bardzo. Ja już mam ten przekaźnik wyjęty to po prostu w jego miejscu zrobie drugi mostek. Jeden od rozruchu będzie a drugi będzie od świateł wstecznych.
Pozdrawiam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam . mam dokładnie taki sam problem . tyle ze u mnie nie ma w ogole instalacji . mam tez czujniki parkowania ktore niestety nie chodzą bo nie dostają sygnału ze skrzyni . czy ktos z kolegów mógłby mi pomoc w tym temacie ? jakie dane beda potrzebne do podłączenia instalacji ? moze da sie kupic taka instalacje ? ale jak tego szukac ?

bo przewód wychodzacy z czujnika w skrzyni idzie gdzie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubajvc napisał/a:
Witam . mam dokładnie taki sam problem . tyle ze u mnie nie ma w ogole instalacji . mam tez czujniki parkowania ktore niestety nie chodzą bo nie dostają sygnału ze skrzyni . czy ktos z kolegów mógłby mi pomoc w tym temacie ? jakie dane beda potrzebne do podłączenia instalacji ? moze da sie kupic taka instalacje ? ale jak tego szukac ?

bo przewód wychodzacy z czujnika w skrzyni idzie gdzie ?

Jaką skrzynię biegów miałeś wcześniej?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa