Elektryka i elektronika » sterownik dachu cabrio
Odpowiedz do tematu
 sterownik dachu cabrio
Witam.Poszukuje sterownika rozkładania dach w cabrio b4rok 1996.Moze sam numer by mi ktos podał . Na allegro są ale do a4 i raczej chyba nie spasuja.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
441 959 257 D , B, lub A powinny wszystkie pasowac
W/g Etki w A4 są też montowane te o nr. początkowym 441 , dwa pozostałe z A4 mają inne oznaczenia ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzieki kolego za info.W moim cabrio wszesniejszy włascicel sobie go pozyczyl i zostały same wtyczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Numer 441 959 257 D to przekaźnik sterowania elektrycznych szyb i szyberdachu. Ciebie interesuje sterownik z hydraulicznym napędem składanego dachu, czyli 8G0 959 255A i wygląda to dokładnie tak http://cgi.ebay.de/Audi-8...2201410003r1807 Ta aukcja już się skończyła i nie było kupujących, więc jest szansa, iż pojawi się ponownie.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.Wlasnie chodzi mi o ten od chydrauliki dachu tylko mam trzy wolne wtyczki a na ebau widac cztery wtyki.

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 09:54 ]
A taki z a4 8HO 959 255 B spasuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie będzie pasować. Audi A4 Cabrio sterowane jest siecią CAN.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
luk a6, sorki nie doczytałem , że to dach , a nie szyber :oops: . Przepraszam za zamieszanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na alegro było napisane że jest z 2002 a w tych latach nie było jeszcze canu.ADI a ten sterownik na ebaju ma cztery wyjscia a ja mam trzy wtyczki czemu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
luk a6 napisał/a:
Na alegro było napisane że jest z 2002 a w tych latach nie było jeszcze canu.ADI a ten sterownik na ebaju ma cztery wyjscia a ja mam trzy wtyczki czemu?

Nie posiadam schematu elektrycznego do tego modelu, więc nie mogę dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Audi A4 Cabrio produkowany był od 2003r, natomiast Audi 80 Cabrio produkowany był do 2000r..... możliwe jest, że ten moduł jest z końca 2002r i zdemontowany był z pierwszego wypustu A4 i CAN musi posiadać. CAN w Audi pojawił się na przełomie 2000/2001.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa