 |
|
[a3 8L, 1.9 TDi ASV] ominięcie sprężarki klimatyzacji |
| Autor |
Wiadomość |
dominik_pk

Model: A3
Silnik: 1.9 ASV
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Wiek: 45 Dołączył: 14 Lip 2013 Wszystkie posty: 3
     
Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Pon 19 Sie, 2013 22:12 [a3 8L, 1.9 TDi ASV] ominięcie sprężarki klimatyzacji
|
|
|
Hej,
Czy ktoś z kolegów robił taki manewr? Niestety mam urwaną łapę od klimy i musiałem zdemontować sprężarkę a muszę auto pilnie usprawnić i wymyśliłem, że założę krótszy pasek z pominięciem 1 rolki i sprężarki. Co Wy na to? |
|
|
|
|
|
 |
jerrydzwonkow
Jerry85

Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy Wiek: 40 Dołączył: 28 Lip 2013 Wszystkie posty: 47
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Maków Maz
|
Wysłany: Wto 20 Sie, 2013 00:13
|
|
|
Witaj Kolego. Śmiało możesz pominąć sprężarkę. Nic się nie stanie. Kwestia dopasowania odpowiedniej długości paska. Jutro rano luknę w program to napisze dokładny rozmiar. Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
dominik_pk

Model: A3
Silnik: 1.9 ASV
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Hatchback
Wiek: 45 Dołączył: 14 Lip 2013 Wszystkie posty: 3
     
Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Sro 21 Sie, 2013 14:46
|
|
|
Spaliłem 2 paski, bo niestety przy ominięciu kompresora jest inna droga paska i pasek ma kolizję z korpusem napinacza. Trudno nauka kosztuje (2 paski po 36PLN) w piątek stratuje z wymianą uszkodzonej łapy, niesety trzyma ona pompę wtryskową, alternator i pompę wspomagania, więc roboty ze 2 dni (moje dwa dni, hehehe ) |
|
|
|
|
|
 |
jerrydzwonkow
Jerry85

Model: A4
Silnik: AFN
Zasilanie: on
Nadwozie: kombi
Pomógł: 2 razy Wiek: 40 Dołączył: 28 Lip 2013 Wszystkie posty: 47
     
Otrzymał 1 piw(a) Skąd: Maków Maz
|
Wysłany: Sro 21 Sie, 2013 22:09
|
|
|
Nie miałem niestety czasu, żeby dokładnie narysować jak poprowadzić ten pasek. Najważniejsze to założyć pasek z obustronnymi rowkami. Jak znajdę chwilę to wrzucę fotkę albo rysunek jak to ogarnąć i rozmiar paska - może się przyda na przyszłość. Pozdrawiam |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Klimatyzacja |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |