Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
AUDI A8 D3 SKRZYNIA CVT
Re: AUDI A8 D3 SKRZYNIA CVT
podstawa to ATF oraz diagnoza odpowiednim sprzętem, inaczej mozna włączyć TVN o 1 w nocy i słuchać wróżki Rozalii...
wg serwisu nie,dlatego później dzieja się różne szopki...
witam od pewnego czasu przy cofaniu na wstecznym odczuwam lekkie szarpanie ,jak puszczam pedał gazu . co to moze byc nadmieniam ze posiadam skrzynie cvt ? (moze czas na wymiane oleju ) prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony przez PITER82 Nie 15 Mar, 2015 00:20, w całości zmieniany 3 razy
Cześć Kolego. Kliknij w przycisk edytuj w swoim poście i:
*usuń pogrubienie
*zlikwiduj duże litery
A na koniec (choć powinno być na początku) zapraszamy do działu w którym możesz się z nami wszystkimi przywitać
Co do technicznej strony niewątpliwie otrzymasz pomoc - trafiłeś w dobre miejsce w internetach.
Na początek zamieść skan skrzyni a ktoś kto ma na ten temat wiedzę już nie będzie musiał o to prosić
*usuń pogrubienie
*zlikwiduj duże litery
A na koniec (choć powinno być na początku) zapraszamy do działu w którym możesz się z nami wszystkimi przywitać
Co do technicznej strony niewątpliwie otrzymasz pomoc - trafiłeś w dobre miejsce w internetach.
Na początek zamieść skan skrzyni a ktoś kto ma na ten temat wiedzę już nie będzie musiał o to prosić
| PITER82 napisał/a: |
| WITAM OD PEWNEGO CZASU PRZY COFANIU NA WSTECZNYM ODCZUWAM TAKIE SZARPANIE JAK ODPUSZCZAM PEDAŁ GAZU CO TO MOZE BYC NADMIENIAM ZE POSIADAM SKRZYNIE CVT ?? (MOZE CZAS NA WYMIANE OLEJU ) PROSZE O POMOC |
W skrzyni CVT wymienia sie w ogóle olej
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
W skrzyni CVT wymienia sie w ogóle olej |
No własnie bo servis tak działa ze po 200 tys automat siada to samo jest z multitronicem
powiem tak nie leje sie do cvt oleju atf . tylko i wyłacznie olej cvt (zielony)
Skrzynia Multitronic bo taką masz zapewne na myśli pisząc CVT wymaga regularnej wymiany oleju co 60 000 tys km.
To jaki olej to osobna kwestia - ważne żeby dobry i zgodny z technologią producenta skrzyni.
To jaki olej to osobna kwestia - ważne żeby dobry i zgodny z technologią producenta skrzyni.
dokladnie tak jak kolega vincent pisze olej wymieniłem org cvt i skrzynia miodzio sie zachowuje
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych