Skrzynie automatyczne » AUDI A8 D3 SKRZYNIA CVT
Odpowiedz do tematu
 AUDI A8 D3 SKRZYNIA CVT
witam od pewnego czasu przy cofaniu na wstecznym odczuwam lekkie szarpanie ,jak puszczam pedał gazu . co to moze byc nadmieniam ze posiadam skrzynie cvt ? (moze czas na wymiane oleju ) prosze o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cześć Kolego. Kliknij w przycisk edytuj w swoim poście i:
*usuń pogrubienie
*zlikwiduj duże litery

A na koniec (choć powinno być na początku) zapraszamy do działu w którym możesz się z nami wszystkimi przywitać :)

Co do technicznej strony niewątpliwie otrzymasz pomoc - trafiłeś w dobre miejsce w internetach.
Na początek zamieść skan skrzyni a ktoś kto ma na ten temat wiedzę już nie będzie musiał o to prosić :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: AUDI A8 D3 SKRZYNIA CVT
PITER82 napisał/a:
WITAM OD PEWNEGO CZASU PRZY COFANIU NA WSTECZNYM ODCZUWAM TAKIE SZARPANIE JAK ODPUSZCZAM PEDAŁ GAZU CO TO MOZE BYC NADMIENIAM ZE POSIADAM SKRZYNIE CVT ?? (MOZE CZAS NA WYMIANE OLEJU ) PROSZE O POMOC :-/
podstawa to ATF oraz diagnoza odpowiednim sprzętem, inaczej mozna włączyć TVN o 1 w nocy i słuchać wróżki Rozalii...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W skrzyni CVT wymienia sie w ogóle olej :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
W skrzyni CVT wymienia sie w ogóle olej :?:
wg serwisu nie,dlatego później dzieja się różne szopki...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No własnie bo servis tak działa ze po 200 tys automat siada to samo jest z multitronicem :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powiem tak nie leje sie do cvt oleju atf . tylko i wyłacznie olej cvt (zielony)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Skrzynia Multitronic bo taką masz zapewne na myśli pisząc CVT wymaga regularnej wymiany oleju co 60 000 tys km.
To jaki olej to osobna kwestia - ważne żeby dobry i zgodny z technologią producenta skrzyni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dokladnie tak jak kolega vincent pisze olej wymieniłem org cvt i skrzynia miodzio sie zachowuje :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa