To by tylko mechanicy ktorym bede oddawla auto na rozrzad zajmowali sie tez takimi rzeczami

Bo na YT jest filmik jak zregenrowac rozrusznik, ale nie wiem skad czesci wezme i jak go wymontuje bez kanalu, no i auto mi potrzebne
To co ten mechanik co bedzie wymieniac ci rozrzad nie zregeneruje ci rozrusznika
Jeszcze nie wie ze to bede chcial zeby zrobil, bo myslelismy ze wymiana aku zalatwila sprawe

A ze dzis sobota to dopiero w poniedzialek zadzwonie i mu o tym powiem

W kazdm badz razie dam znac co i jak wyszlo
| showtek2 napisał/a: |
Jeszcze nie wie ze to bede chcial zeby zrobil, bo myslelismy ze wymiana aku zalatwila sprawe A ze dzis sobota to dopiero w poniedzialek zadzwonie i mu o tym powiem W kazdm badz razie dam znac co i jak wyszlo |
Jeżeli będzie miał z tym problem, to niech go zdemontuje i zawiezie do solidnego elektryka. I po kłopocie.
Dzis dzwonilem i tak wlasnie zrobia

Wymontuja i zawioza do goscia zajmujacego sie altkami i rozrusznikami

Powiedzialem im zeby go zregenerowal i oby to byl moj koniec klopotow z odpalaniem

Tyle ze auto oddaje we wtorek i dopiero kolo piatku odbiore, ale przynamniej bedzie juz zrobione
[ Dodano: Pią 15 Sty, 2016 23:01 ]
Ok, dziś odebrałem autko ale zaraz do pracy jechałem więc nie miałem jak napisać

Rozrusznik zawieźli i został zregenerowany, okazał sie automat i szczotki

6 miechów gwary gość dał, ale myślę że już będzie śmigać wiele kilometrów

Policzył sobie za to 145 zł , wiec chyba nie jest źle

Mają być mrozy to przetestuje autko choć myślę, że już będzie palił jak szalony
Wracając do motywu akumulatorów oraz alternatorów jakie producent montuje w naszych AUDI.
Temat mnie zainteresował ponieważ kiedyś zwróciłem uwagę że mam bardzo duży akumulator w swoim aucie. Moje audi jeździło w przyszpitalnej stacji dowożenia krwi i miało kilka dodatkowych urządzeń więc to jest przyczyną zamontowania seryjnie większego akumulatora.
Rozkodowałem kody we wlepce:
J1U - akumulator 450A (95 Ah)
8GU - alternator 140A
F4Z - ambulance wyposażenie
Akumulator tak wygląda:
