Wydaje mi się, ze to jest 100mm - tutaj wrzucam linka do Allegro z głośnikami:
http://allegro.pl/glosniki-100-mm-5166
chciałabym, zeby były dość głóśne i nie piskliwe
mają tylko grać nie piskliwie i nie pi***zieć a będą podłaczane do samego radioodtwarzacza
tymbardziej, ze ja nie mam zadnego wypasionego sprzetu audio, tylko odtwarzacz i z tyłu dwa głośniki za kanapą na półce (nawet nie wiem jakie, ale takie wieksze) no i z przodu dwa te orginalne Audi co się zrypały, nic wiecej, zadnego wzmacniacza, tuby, bez bajerów, normalne kable w tej instalacji cienkie, to nie ma sensu też z z tego wzgledu inwestować
| Astaroth napisał/a: |
kopkoi, zapomniałam napisac, ze szukam tanszych, takich nawet do 50 mają tylko grać nie piskliwie i nie pi***zieć a będą podłaczane do samego radioodtwarzacza tymbardziej, ze ja nie mam zadnego wypasionego sprzetu audio, tylko odtwarzacz i z tyłu dwa głośniki za kanapą na półce (nawet nie wiem jakie, ale takie wieksze) no i z przodu dwa te orginalne Audi co się zrypały, nic wiecej, zadnego wzmacniacza, tuby, bez bajerów, normalne kable w tej instalacji cienkie, to nie ma sensu też z z tego wzgledu inwestować
no i tam przy aukcjach sa podane różne wartości, na przykład dwudrożne, trzy-drozne, no naprzykład z tańszych takie - http://allegro.pl/2-glosn...2335784963.html no i jeszcze pytanie o te uchwyty na srubki, czy każde z tych z Allegro 100mm są na tyle uniwersalne, ze tam się zmieszczą w kokpit bez ciecia niczego tam i pasowania i tak samo, co do wysokości? |
A co do watów tych głośników to dla ciebie niema znaczenia
aby grały nie piszczały