Car Audio » A4 B5 - Problem z adapterem do audio
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 - Problem z adapterem do audio
Witam. Mam takowy problem:

Audio bez Bose.
Radio Sony CDX GT-620u.
Dołożyłem adapter http://allegro.pl/adapter...3072155915.html . Zasilanie 12v (niebieski przewód) jest. Ale jak grały tak grają tylko tweetery podłaczone pod iso. Wziąłem na chwilkę sygnał z kostki iso, podpiąłem do 3kości (C1) i wszystko gra, ale tak być nie może. Chciałem sprawdzić czy sygnał wychodzi na RCA ale nie wiem jak to zrobić. Grzebałem ustawieniami w radiu też nic. Dotykając zasilaniem do wzmaka słychac stuk. Co jest nie tak ? Poniżej schematy


Sony : http://pdf.crse.com/manuals/3275495211.pdf

Audi :

Postaw piwo autorowi tego posta
 
5x czytałem co napisałeś i jakoś nie mogę ogarnąć o co kaman. Możesz napisać dokładnie kiedy i które głośniki grają a które nie grają?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tył nie gra po dołożeniu adaptera. Chciałem sprawdzić czy wzmacniacz jest ok więc na chwile wypiąłem RCA i sygnał wziąłem z kabli głośnikowych wychodzących z radia (wtedy wszystkie głośniki grały)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mieszko25 napisał/a:
Tył nie gra po dołożeniu adaptera. Chciałem sprawdzić czy wzmacniacz jest ok więc na chwile wypiąłem RCA i sygnał wziąłem z kabli głośnikowych wychodzących z radia (wtedy wszystkie głośniki grały)

Wszystkie, czyli które?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tweetery, woofery przednie drzwi, woofery tylne drzwi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przód jest pasywny więc grać musi po podłaczeniu bezpośrednio na końcówkę mocy radia. Tył powinien być aktywny, więc jeżeli gra po podłączeniu do wyjść głośnikowych, to wygląda mi na przeróbkę instalacji (ominięcie wzmacniacza)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
więc jeżeli gra po podłączeniu do wyjść głośnikowych, to wygląda mi na przeróbkę instalacji (ominięcie wzmacniacza)
pzdr


Tylko jak wypnę AMP REM (12v) to automatycznie woofery gasną ( i przód i z tył )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mieszko25 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
więc jeżeli gra po podłączeniu do wyjść głośnikowych, to wygląda mi na przeróbkę instalacji (ominięcie wzmacniacza)
pzdr


Tylko jak wypnę AMP REM (12v) to automatycznie woofery gasną ( i przód i z tył )

I Chuck ma być. Bose to system aktywny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hmmm to ciekawe. To jak mam zapodać sygnał skoro z RCA cisza ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli odpinasz przewód sterujący załączeniem wzmacniacza, to jak on ma grać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W pierwszym poście chyba napisałem że zasilanie do wzmaka jest.
A wypiąłem je na chwilę żeby sprawdzić przednie głośniki.
Nie mam auta pod domem, wiec nie mogę fotek porobić

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli po odpięciu sygnału remote przednie głośniki również przestają grać, to masz system aktywny czyli BOSE, albo coś przerobione przez poprzednika.
Najlepiej będzie jak zrobisz fotki wtyczek i tuby. Zaoszczędzi to nam zbędnego pisania.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam po krótkiej przerwie. Załączam fotki :




ISO z auta



III kość z auta



ISO z radia






I adapter podpięty obecnie... :-/


Postaw piwo autorowi tego posta
 
To nie jest BOSE. Przednie głośniki są pasywne tylne aktywne. Wtyczki są dobrze podpięte, ale nie widzę zakończenia adaptera - zrób fotę całego adaptera.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zakończenie to 2x Chinche



Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa