odepnij obydwie sondy lambdy.
na grodzi sa dwie pojedyncze czarne wtyczki - zobacz jakie będzie zachowanie auta gdy się rozgrzeje. Jeżeli masz możliwość to dobrze jak by ktoś sprawdził jakie są wskazania czujników temperatury silnika.
Odpowiedz do tematu
Hmm na wtyczce jest ciagłość jak widać na Grafice ktora dodalem jest informacja 5v przy samym sterowniku .. Mam pod nosem V8 na cześci wiec postaram sie dorwać układ zaplonowy.
jesłi szukacie jakiś częsci pisać zobacze co w niej zostało
Odpowiedz do tematu
u mnie po ukręceniu sie palców silnik wcale nie pracował równo. działały tylko 4cylindry wtedy.
Teraz mam trochę inny kłopot i podepne się do tematu. Co może powodować brak iskry? I co należy sprawdzić?
Cewki sprawdzałem działają (poza autem) napięcie do nich dochodzi ale z przewodu WN nie walą iskrami... Gdzie szkukać przyczyny?
Teraz mam trochę inny kłopot i podepne się do tematu. Co może powodować brak iskry? I co należy sprawdzić?
Cewki sprawdzałem działają (poza autem) napięcie do nich dochodzi ale z przewodu WN nie walą iskrami... Gdzie szkukać przyczyny?
Czujniki G28 i G4.
A wiec Tak U mnie okazało sie ze modól zaplonowy padł i nie dawał iskry jak i okazało sie ze przewody zaplonowe ktore kosztowały 1 tys tez sie nie nadają . Po wymianie modólu i dopasowaniu odz roznych przewodow odpowidnich przewodow z dobra opornoscia auto w koncu pracuje rowno i na BP i na LPG . Dzieki wszystkim za pomoc
Ale jest jeszcze jedno ale mam nastepujacy Błąd w komputerze silnika
00515, camshaftposition(hal sensie G 40 03-00- noi signal.
Teraz tak czujbik odpoweidzialny za to działa byl sprawdzany na ostyloskopie przy samym sterowniku co myślicie ? wymiana steronika bo nie przychodzi mi juz nic innego do głowy oraz mojemu znajomemu elektykowi . Proszę o jakieś podpowiedzi ewentualnie może ma ktoś na sprzedaż sterownik do Silnika do Audi V8 3.6

Ale jest jeszcze jedno ale mam nastepujacy Błąd w komputerze silnika
00515, camshaftposition(hal sensie G 40 03-00- noi signal.
Teraz tak czujbik odpoweidzialny za to działa byl sprawdzany na ostyloskopie przy samym sterowniku co myślicie ? wymiana steronika bo nie przychodzi mi juz nic innego do głowy oraz mojemu znajomemu elektykowi . Proszę o jakieś podpowiedzi ewentualnie może ma ktoś na sprzedaż sterownik do Silnika do Audi V8 3.6

Mój czujnik Halla też działał, a za każdym razem miałem ten sam błąd. Z problemem pożegnałem się po wymianie całego aparatu zapłonowego.
Sprawdź czy na wtyczce jest napięcie oraz ciągłość przewodu sygnałowego od wtyczki Halla aż do sterownika.
Sprawdź czy na wtyczce jest napięcie oraz ciągłość przewodu sygnałowego od wtyczki Halla aż do sterownika.
| Adi202 napisał/a: |
| Mój czujnik Halla też działał, a za każdym razem miałem ten sam błąd. Z problemem pożegnałem się po wymianie całego aparatu zapłonowego.
Sprawdź czy na wtyczce jest napięcie oraz ciągłość przewodu sygnałowego od wtyczki Halla aż do sterownika. |
Hmm na wtyczce jest ciagłość jak widać na Grafice ktora dodalem jest informacja 5v przy samym sterowniku .. Mam pod nosem V8 na cześci wiec postaram sie dorwać układ zaplonowy.
jesłi szukacie jakiś częsci pisać zobacze co w niej zostało
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych