 |
Zamknięty przez: krzysiekg65 Czw 31 Mar, 2011 13:24 |
Akcja serwisowa Audi Q5 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010 19:43 Akcja serwisowa Audi Q5
|
|
|
Informację mam z portalu motoryzacyjnego MotoFilm.
Cytuję artykuł ze względu na to że chodzi tu o bezpieczeństwo.
| Cytat: | Przedsiębiorca Kulczyk Tradex Sp. z o.o., powiadomił UOKiK, że niektóre modele Q5 mogą być wadliwe.
Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 307 samochodów AUDI Q5.
A co jest przyczyną akcji serwisowej?
Otóż podczas wypadku i uruchomienia się poduszek powietrznych, możliwe jest odchylenie osłony słupka przedniego (‘A’) w stronę wnętrza pojazdu, co może być przyczyną obrażeń u osób podróżujących na przednich siedzeniach.
Wada dotyczy samochodów wyprodukowanych w Niemczech pomiędzy grudniem 2008 r. a majem 2009 r., o numerach nadwozi z zakresów:
* WAU***8R*AA000212 - WAU***8R*AA000850,
* WAU***8R*9A006992 - WAU***8R*9A054268,
* WA1***FP*AA000330 - WA1***FP*AA000330,
* WA1***8R*9A009345 - WA1***8R*9A054263.
Przedsiębiorca Kulczyk Tradex Sp. z o.o. powiadomił dilerów o rozpoczęciu bezterminowej akcji serwisowej. Posiadacze pojazdów objętych kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie AUDI. Ewentualna naprawa odbędzie się na koszt przedsiębiorcy. |
Źródło: www.motofilm.pl |
| Ostatnio zmieniony przez krzysiekg65 Wto 22 Cze, 2010 17:36, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
|
 |
elmek13
Wariat jakich mało


Model: Q7
Silnik: BUG
Zasilanie: Diesel
Nadwozie: SUV
Pomógł: 3 razy Wiek: 47 Dołączył: 03 Lis 2009 Wszystkie posty: 1014
     
Piwa: 46/14 Skąd: z Elemelkowa
|
Wysłany: Sro 13 Sty, 2010 22:53
|
|
|
Ale numer...dobrze wiedzieć. Nawet Audi się zdarzają niespodzianki. |
_________________ Logistyk, oraz główny maruda w Burbo Team
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 17:38
|
|
|
| elmek13 napisał/a: | Nawet Audi się zdarzają niespodzianki. |
Rzecz całkiem normalna. Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 17:53
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80. |
Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
| Cytat: | usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04
aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.
nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r. | |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 21:17
|
|
|
| krzysiekg65 napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80. |
Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
| Cytat: | usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04
aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.
nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r. |
| najważniejsze,że koncern potrafi przyznać się do błędu i skutecznie go naprawić! |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 21:51
|
|
|
| Pasiak napisał/a: | | krzysiekg65 napisał/a: | | Adi202 napisał/a: | | Pamiętam kiedyś w latach 90tych koncern Audi prowadził akcję dotyczącą poduszek Airbag w modelach Audi 80. |
Nie tylko to, tutaj podaje inne z Auto Świat wydanie z 28 grudnia 2009:
| Cytat: | usterka w układzie przeniesienia napędu (sprzęgła) w modelu A3 z silnikiem 2.0 TDI - problem dotyczy ok. 70 tys. egzemplarzy z lat 2003-04
aktualizacja oprogramowania airbagów w A6 wyprodukowanych w 2006r.
nieprawidłowe działanie silniczka uruchamiającego tylną klapę, w wyniku czego może dojść do jej niespodziewanego zamknięcia - na polskim rynku kampanią objętych jest 440 egzemplarzy A6 Avant, A6 Allroad, Q7, które zostały wyprodukowane od lipca 2003 do lipca 2007r. |
| najważniejsze,że koncern potrafi przyznać się do błędu i skutecznie go naprawić! |
Tu chodzi przecież o bezpieczeństwo - nie mieli innego wyjścia. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 14 Sty, 2010 23:09
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Tu chodzi przecież o bezpieczeństwo - nie mieli innego wyjścia. |
Dokładnie, ewentualne odszkodowania szłyby zapewne w miliony €. Nie wspominając już o rysie na wizerunku marki |
_________________ Gość
pozdrawiam serdecznie
Samo skur*****stwo na tym świecie.
Skur*****stwo i pogarda.
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Z ostatniej chwili |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |