| DamianLDZ napisał/a: |
| no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji |
a mierzyli czy tylko gadali?
w każdym razie, jeździsz teraz na benie tak? sprawdzamy ile pali w mieście na tak krótkich odcinkach.... ?
Sprawdzali na jakiś czytniku , ok na benz od jutra bo zatankuję więcej bo teraz mam kilka l do rozruchu
[ Dodano: Sro 20 Lis, 2013 22:36 ]
Jedna rzecz jest dziwna , że z tego co czytam to dużo osób przy II GEN ma chociaż mikser , nie mówię już o BLOS'ie , a ja z tego co widze nie mam miksera ani BLOSA
| DamianLDZ napisał/a: |
| no tak tylko ze 3 gaziarze w tym niby najlepszy w Łodzi Stefanowski mówili mi ze parownik jest w dobrej kondycji |
Jak chcesz dobrego gazownika to podjedź do Krzyśka na Kwiatkówkę koło Ujazdu.Gazowałem u niego 6 lat temu a4 1,8 125 km i przez sześć lat zrobiłem 160kkm dwa razy wymieniając reduktor.Teraz zakupiłem a4 2,4 i również zagazowałem u niego ,chłopak zna się na rzeczy.Najważniejsze że doradzi i nie zedrze kasy,zanim pojechałem do niego drugi raz chciałem być mądrzejszy (tylko nie wiem od kogo chyba sam od siebie)naczytałem się na forach jakie wtryski jakie firmy.I z obliczeń wyszło mi że muszę na instalację naszykować 3500 tyś.On założył mi za 2600 i autko śmiga jak ta lala.
P.s Dodam tylko że chłopak ma swoją hamownię na miejscu i autko jest dostrojone I klasa.