Widziałem, że bardzo dużo tematów jest na ten temat ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Oryginalne radio Chorus jest uszkodzone (nie działa poprawnie potencjometr) I mam zamiar zmienić na jakiegoś sony (usb i inne bajery
) ale jak zacząłem czytać to trochę się przeraziłem i nie wiem jak się za to zabrać.
Przesyłam zdjęcia podłączenia radia i głośników co są na podszybiu (sedan). A i podczas włączania radia nie wyświetla się napis BOSE (to od razu dyskwalifikuje że mam ten system?).
Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłem kolejnym takim pytaniem, jeśli było to proszę o odnośnik