 |
|
Update DX BNS4.x FIS Audi A2 |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013 13:47 Update DX BNS4.x FIS Audi A2
|
|
|
Witam, Poszukuję osoby która posiada nawigację między zegarami, FIS model: DX BNS4.x . Staram się spolszczyć w/w nawigację. Nagrałem płytę i postępowałem według zaleceń z forum: http://www.audi-tech-team...4-dx-vt1670.htm
Przy czym w moim wypadku nie działała kombinacja klawiszy return i info, trzeba było nacisnąć navi i potem info a dalej download. Wszystko się załadowało. Soft aktualizował się z roku 2001 na 2005 co najdziwniejsze mam poucinane niektóre nazwy w menu do jednej, pierwszej litery. Będę wdzięczny za pomoc, ewentualnie sprawdzony link do pliku który wgra język polski do menu, nie chciałbym ryzykować jeszcze gorszych objawów a znalazłem tylko dwa linki z chomika i był to ten sam plik.
Mapę Polski posiadam ale po updacie nie jestem w stanie zmienić języka na Polski. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 06 Lut, 2013 20:47
|
|
|
link jest na forum użyj szukajki. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013 18:28
|
|
|
Poszło na PW. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 07 Lut, 2013 18:53
|
|
|
Nagrałem te pliki które mi dałeś ale płytki nie widziało. Z innego źródła też nagrałem i tam udało się aktualizować ale coś chyba jest nie tak:
Zrobiłem parę zdjęć są ułożone po kolei :
włączyłem navi:
1 : http://imageshack.us/phot.../dsc0191js.jpg/
kombinacja klawiszy return i info wyświetliła :
http://imageshack.us/phot.../dsc0192ld.jpg/
pod napisem Calibrat. nic nie widnieje, ale jak się na to najedzie i w to wejdzie to pojawia się nazwa softu jaki jest wgrany i jaki jest na płycie i można rozpocząć instalację.
http://imageshack.us/phot...6/dsc0195f.jpg/
http://imageshack.us/phot.../dsc0197oc.jpg/
Poucinało mi nazwy w menu do jednej litery (niektóre) nie ma Polskiego języka. W mapy mam Polskiego lektora ale menu nie . Nie wiem dlaczego. Update softa robiłem dwa razy. Czy da się cofnąć update i przywrócić ustawienia fabryczne, wtedy spróbować jeszcze raz ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 21:34
|
|
|
| grom546 napisał/a: | | Czy da się cofnąć update i przywrócić ustawienia fabryczne, wtedy spróbować jeszcze raz ? |
Nie wiem czy jest możliwy downgrade softu. Musiałbyś posiadać oryginalny soft. Soft wala się gdzieś po necie. Ja po awarii dysku juz go nie posiadam więc raczej nie pomogę. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 15 Cze, 2013 15:47
|
|
|
grom546, Witam, prosiłbym o podesłanie hasła do pliku spolszczającego dx fis
bo nie ma na forum a bardzo chciałbym zmienić język w mojej a4... Pozdrawiam serdecznie rysioflu
rysioflu@interia.pl |
|
|
|
|
|
 |
tidit

Model: A2
Silnik: 1.4TDi AMF
Zasilanie: ON
Nadwozie: Hatchback
Dołączył: 22 Kwi 2013 Wszystkie posty: 36
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw 11 Lip, 2013 09:44
|
|
|
Witam, mam ten sam problem, przy update softu sa poucinane literki, czy posiadacie moze oryginalny soft, moze byc po angielsku aby wgrac go jeszcze raz. Nawigacja dziala wprawdzie pieknie z mapa polska czechy 2013 ale poucinane literki bardzo przeszkadzaja w obsludze
_________________
Audi A2 1.4 TDI |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013 16:01
|
|
|
| grom546 napisał/a: | Nagrałem te pliki które mi dałeś ale płytki nie widziało. Z innego źródła też nagrałem i tam udało się aktualizować ale coś chyba jest nie tak:
Zrobiłem parę zdjęć są ułożone po kolei :
włączyłem navi:
1 : http://imageshack.us/phot.../dsc0191js.jpg/
kombinacja klawiszy return i info wyświetliła :
http://imageshack.us/phot.../dsc0192ld.jpg/
pod napisem Calibrat. nic nie widnieje, ale jak się na to najedzie i w to wejdzie to pojawia się nazwa softu jaki jest wgrany i jaki jest na płycie i można rozpocząć instalację.
http://imageshack.us/phot...6/dsc0195f.jpg/
http://imageshack.us/phot.../dsc0197oc.jpg/
Poucinało mi nazwy w menu do jednej litery (niektóre) nie ma Polskiego języka. W mapy mam Polskiego lektora ale menu nie . Nie wiem dlaczego. Update softa robiłem dwa razy. Czy da się cofnąć update i przywrócić ustawienia fabryczne, wtedy spróbować jeszcze raz ? |
Poradziłeś sobie z tym problemem? Bo mam ten sam kłopot i nie mogę sobie z tym poradzić. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 14 Wrz, 2013 17:30
|
|
|
Oprogramowanie które krąży po forum jest w pełni funkcjonalne i bez wad. Problem będzie leżeć w zegarach. Proponowałbym zmienić język w menu na angielski lub niemiecki i sprawdzić jak wyglądają napisy. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2013 16:48
|
|
|
| Adi202 napisał/a: | | Oprogramowanie które krąży po forum jest w pełni funkcjonalne i bez wad. Problem będzie leżeć w zegarach. Proponowałbym zmienić język w menu na angielski lub niemiecki i sprawdzić jak wyglądają napisy. |
Zmieniałem język na angielski i niemiecki oraz kodowałem licznik z niemieckiego na europejski - nie pomaga. Myślę, że problem może leżeć jeszcze w antenie, bo jest uszkodzona i pokazuje się błąd w navigacji. Wymienię antenę i wtedy spróbuję jeszcze raz wgrać menu.
[ Dodano: Sro 09 Paź, 2013 14:10 ]
Antena wymieniona. Wszystkie błędy skasowane. Wgrany jeszcze raz soft i nic. Brak mi kolejnych pomysłów. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014 21:26
|
|
|
To chyba nie jest pełna lista języków w menu? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014 22:16
|
|
|
O to właśnie chodzi, że pełna nie da się przewinąć... chyba że nie wiem jak... używałem tego pokrętła. Mapy naturalnie są niby z lektorem. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 21 Lut, 2014 09:36
|
|
|
Skąd pobrałeś update? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » GPS i GSM |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |