z Twojego postu http://www.audi-tech-team...czenie&start=15
tylko, że ja mam a3 8l, ale tam również jest zamontowany bns 4.2 (z boku pisze navigation 4) i mapy czyta bez problemu również te z 2013-2014, zaaktualizował sie też, chociaż jak miałem zdjętą górną klapkę od cdromu to płyta była czytana jakieś 40 sekund i później stawała. Po 15 min pisało download succes!
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Możesz zamieścić fotkę naklejki z bocznej ścianki BNSa?
Myślę, że jest to napęd z jakiejś a4 może a6 ale czy to ją od razu dyskwalifikuje z tego aby nie można było wgrać poprawnie spolszczenia i co dla mnie ważniejsze lektora? Tylko nie wiem dlaczego tak jest, że lektor nie jest pobierany z płyty... Wszystkie jakie nagrałem, a było ich 7 począwszy od lat 2006 nagrały się bez problemu i odpaliły w napędzie audi ale lektora polskiego nie było, tylko te które przedstawiłem na filmiku.


Jest to 4B0 to czyli audi a6 C5
Mam u siebie identyczny czytnik o tych samych numerach ETKa i Blaupunkta tylko, że jest o 2 lata młodszy i w nim mam wgrane polskie menu. Sądzę, że są dwie możliwości albo faktycznie soft wgrał się kulawo, albo soft zegarów nie nadąża za nowszym softem BNS.
Dziwne jest też to, że np. nie mogę wgrać płyty niemieckim lektorem czy jakiegokolwiek innego języka oprócz tych czterech.
Wyczyść optykę i spóbuj jeszcze raz zrobić update.
ok spróbuje po raz trzeci ją wyczyścić, wcześniej była trochę zabrudzona
edit:
nic nie dało może jeszcze jakieś pomysły...
[ Dodano: Pią 21 Lut, 2014 22:27 ]
Jeszcze mam jedno pytanie: czy jest tylko jedna wersja tego spolszczenia fis? bo poszukałem trochę i znalazłem tylko taką z 29 czerwca 2005 r
[ Dodano: Nie 23 Lut, 2014 11:21 ]
Może ktoś nagrać film jak to chodzi z polskim lektorem i napisami? Chodzi mi o czerwony fis, a nie z białymi napisami.
[ Dodano: Nie 02 Mar, 2014 13:21 ]
Może ktoś posiada downgrade do bns 4.2 chodzi mi o sw: 0050
[ Dodano: Wto 04 Mar, 2014 15:18 ]
Hej udało mi się dojść do tego aby lektor był w końcu polski. Może to dla niektórych będzie oczywiste... najwyżej się pośmiejecie, robiłem to metodami prób i błędów
. Okazało się, że lektora nie było bo w kodowaniu licznika miałem dość śmieszną cyfrę 02642. 6- odpowiadała niby za język Arabii saudyjskiej - mimo tego miałem jak czytaliście wcześniej tylko 3 języki w menu nawigacji w tym 2 angielskie jeden metryczny, francuski i bodajże włoski. Kodowanie zmieniłem na 02042 i wszystko było by ok... lektor polski już jest. Mam problem tak jak poprzednicy z polskim menu. Są miejscami tylko pierwsze litery wyrazów, gdzieniegdzie wyrazów niema wcale. Jak ktoś obada temat niech zamieści taką informacje.
Pozdrawiam
edit:
nic nie dało może jeszcze jakieś pomysły...
[ Dodano: Pią 21 Lut, 2014 22:27 ]
Jeszcze mam jedno pytanie: czy jest tylko jedna wersja tego spolszczenia fis? bo poszukałem trochę i znalazłem tylko taką z 29 czerwca 2005 r
[ Dodano: Nie 23 Lut, 2014 11:21 ]
Może ktoś nagrać film jak to chodzi z polskim lektorem i napisami? Chodzi mi o czerwony fis, a nie z białymi napisami.
[ Dodano: Nie 02 Mar, 2014 13:21 ]
Może ktoś posiada downgrade do bns 4.2 chodzi mi o sw: 0050
[ Dodano: Wto 04 Mar, 2014 15:18 ]
Hej udało mi się dojść do tego aby lektor był w końcu polski. Może to dla niektórych będzie oczywiste... najwyżej się pośmiejecie, robiłem to metodami prób i błędów
. Okazało się, że lektora nie było bo w kodowaniu licznika miałem dość śmieszną cyfrę 02642. 6- odpowiadała niby za język Arabii saudyjskiej - mimo tego miałem jak czytaliście wcześniej tylko 3 języki w menu nawigacji w tym 2 angielskie jeden metryczny, francuski i bodajże włoski. Kodowanie zmieniłem na 02042 i wszystko było by ok... lektor polski już jest. Mam problem tak jak poprzednicy z polskim menu. Są miejscami tylko pierwsze litery wyrazów, gdzieniegdzie wyrazów niema wcale. Jak ktoś obada temat niech zamieści taką informacje.
Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych