Układ hamulcowy » polski VAG nie umi sie połączyc z ABS-em
Odpowiedz do tematu
 polski VAG nie umi sie połączyc z ABS-em
witam
nie umie sie połączyc z ABS-em po przez program polski vag
a świeci kontrolka abs-u i wykrzyknik
co mam sprawdzic najpierw????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli program łaczy się z innymi sterownikami, to uszkodzony będzie sterownik ABS

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a w którym miejscu znajde ten sterownik????
u elektryka gdzie ma sprzet do diagnostyki to sie zawiesza mu na abs-ie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mati napisał/a:
a w którym miejscu znajde ten sterownik????
u elektryka gdzie ma sprzet do diagnostyki to sie zawiesza mu na abs-ie

Przykręcony jest do pompy ABS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
opłaca sie bardziej wymienic sterownik na uzywany czy dac go do naprawy????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mati napisał/a:
opłaca sie bardziej wymienic sterownik na uzywany czy dac go do naprawy????
Dać go do naprawy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a mam takie pytanie czy moge jezdzic moja audika z wykrzyknikiem i swieci kontrolka abs ?????
ale na skrzyni biegów niema zadnych błędów a na silniku tylko jest sonda lambda do wymiany
nie stanie sie cos z skrzynia przez ten abs?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Można jeździć aż do przeglądu technicznego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a mam jeszcze takie pytanie czy jak mam bezpiecznik spalony od sterownika abs-u to moze byc to przyczyna nie łączenia sie polskiego vagu z abs-em?????

[ Dodano: Sob 02 Mar, 2013 11:22 ]
na internecie znalazłem opis bezpieczników i wychodzi na to ze bezpiecznik nr 7 -urządzenie przeciwblokujace abs a nr 16 - sterownik abs tylko przy bezpieczniku 16 niemam tych koncówek zeby włozyc bezpiecznik moze to byc przez to?????ze nie łączy z programami diagnostycznymi????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli sterownik nie jest zasilany, to elektronika nie działa - to chyba oczywiste.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
odkreciłem dzis skrzynke z bezpiecznikami i niema wolnych kabli
pod nr 16 niema jak podpiac bezpiecznika co tu moze byc grane?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
mati napisał/a:
co tu moze byc grane?

Skup się lepiej na samym sterowniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ma moze ktos rozpiske bezpieczników i przekazników do audi a4 98 rok 2.8 v6 4x4

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bezpiecznik ABS nr 7 (10A) i nr 53 (50A) -ostatni po prawej stronie pod tablicą z przekaźnikami wyposażenia podstawowego.
Miejsce wskazane na fotce jest dla przekaźnika spryskiwaczy reflektorów.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa