Witam,
bardzo potrzebuję opisu jak jest ukryty kabel antenty począwszy od radia do antety, chodzi o seadana C5.
Dziękuję z góry.
Pozdrawiam.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Przewód radiowy
No to sobie sam odpowiedziałeś na pytanie.
poprzez tunel środkowy do wzmacniacza antenowego w tylnym lewym słupku
ok, wzmacniacz w tylnym lewym słupku, w moim c5 nie ma bata, takiego kupiłem, szukam zakończenia kalbla antenty, żeby sprawdzić siłę sygnału, bo teraz mam lipę. Czy antena znajduje się na tylnej szybie czy powinna znajdować się na błotniku obok klapy bagażnika?
Kupiłem i czekam na separator, bo słyszałem, że przy radiach niefabrycznych jest to potrzebne.
Kupiłem i czekam na separator, bo słyszałem, że przy radiach niefabrycznych jest to potrzebne.
| gilbert0601 napisał/a: |
|
że przy radiach niefabrycznych jest to potrzebne. |
No to sobie sam odpowiedziałeś na pytanie.
potwierdzę jak zamontuję, dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych