Jeżeli mimmo podłaczonych głośników przód nie gra, to zostają dwie możliwości - uszkodzone lub błednie zakodowane radio. Jeżeli po załączeniu radia wyświetla się na wyświetlaczu napis BOSE, to jest to kwestia błednie zakodowanego radia. jeżeli napisu nie ma, to jest uszkodzona końcówka mocy - (lub masz przestawiony balans na tylne głośniki)