Pozostałe tematy » co jest z silnikami 2.0 TDI ??
Odpowiedz do tematu
 co jest z silnikami 2.0 TDI ??
hejka,
tak się zastanawiam co jest nie tak z silnikami vw/audi 2.0 TDI ??
wszystkie tak są odbierane i usterkowe czy tylko wybrane wersje? co sie psuje, kiedy, dlaczego i na co uważać??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja na przykład jak się interesowałem A4 B6, to wyczytałem że w tym modelu w silnikach 2.0 TDI pękały głowice i to podobno dość częsty przypadek

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: co jest z silnikami 2.0 TDI ??
jimv8 napisał/a:
hejka,
tak się zastanawiam co jest nie tak z silnikami vw/audi 2.0 TDI ??
wszystkie tak są odbierane i usterkowe czy tylko wybrane wersje? co sie psuje, kiedy, dlaczego i na co uważać??

Silnik 2,0TDI to nic innego jak rozwiercony 1,9TDI. Silniki zrobione są z gorszego jakościowo materiału. Pękające głowice, pękające bloki, bardzo częste awarie układu smarowania. Sądzę, że to wystarczy aby nie mieć zmartwienia na głowie choćby w trakcie wyjazdu na urlop. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: co jest z silnikami 2.0 TDI ??
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
hejka,
tak się zastanawiam co jest nie tak z silnikami vw/audi 2.0 TDI ??
wszystkie tak są odbierane i usterkowe czy tylko wybrane wersje? co sie psuje, kiedy, dlaczego i na co uważać??

Silnik 2,0TDI to nic innego jak rozwiercony 1,9TDI. Silniki zrobione są z gorszego jakościowo materiału. Pękające głowice, pękające bloki, bardzo częste awarie układu smarowania. Sądzę, że to wystarczy aby nie mieć zmartwienia na głowie choćby w trakcie wyjazdu na urlop. :mrgreen:


nic więcej ?? układ paliwowy? coś innego??

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: co jest z silnikami 2.0 TDI ??
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
hejka,
tak się zastanawiam co jest nie tak z silnikami vw/audi 2.0 TDI ??
wszystkie tak są odbierane i usterkowe czy tylko wybrane wersje? co sie psuje, kiedy, dlaczego i na co uważać??

Silnik 2,0TDI to nic innego jak rozwiercony 1,9TDI. Silniki zrobione są z gorszego jakościowo materiału. Pękające głowice, pękające bloki, bardzo częste awarie układu smarowania. Sądzę, że to wystarczy aby nie mieć zmartwienia na głowie choćby w trakcie wyjazdu na urlop. :mrgreen:


nic więcej ?? układ paliwowy? coś innego??

A co to jeszcze mało? Przecież to jak w ruletce - co dziś padnie głowica, blok a może pompa olejowa lub jej napęd? Nie. Nie dla mnie takie przeżycia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zębatka przy wale korbowym ;-)
2,0tdi A4 B7 silnik BLB od 2004-2006 /chyba nic nie pokręciłem ;)
http://vwszrot.pl/

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa