Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Nawigacja w FIS polskie menu
Do tego czytnika nie wgrasz PL.
Witam serdecznie jestem nowy na forum, posiadaczem audi a4 b5 stałem się w dniu wczorajszym i chciałbym zmienić język menu w nawigacji na polski. Dodam, że nawigacja jest w fisie a napęd w bagażniku Audi Navigation. Proszę o podesłanie linku do pobrania polskiego softu bo te które sam znalazłem w necie nie działają.
Przepraszam już się przywitałem
Nie do wszystkich czytników jest update z polskim menu. Jeżeli czytnik odtwarza mapy PL, to masz szansę na update.
Adi czy każda mapa będzie ok bez względu jaki to rodzaj nawigacji.
Jeśli musi być dedykowana do odpawiedniego rodzaju nawigacji to proszę jeszcze o pomoc w ustaleniu jaki ja mam rodzaj.
Jeśli musi być dedykowana do odpawiedniego rodzaju nawigacji to proszę jeszcze o pomoc w ustaleniu jaki ja mam rodzaj.
Tego typu czytniki były w dwóch wersjach non DX do 2000r i DX od 2001r. Wystarczy jak zapodasz fotkę tego czytnika.
Czytnik wygląda na BNS 4, ale soft się nie zgadza. Masz możliwość nawiązania sesji z czytnikiem przez OBD?
Niestety nie
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 11:04 ]
Fotki opakowania od płyty, która jest w napędzie nawigacji może coś pomoże

[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 11:04 ]
Fotki opakowania od płyty, która jest w napędzie nawigacji może coś pomoże

Masz chociaż do tego jakąś mapę na CD?
Mam tą, która była włożona jak auto przyjechało z Niemiec.
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 11:12 ]
Wyżej wstawiłem zdjęcia od opakowania tej płyty, a sama płyta jest w napędzie
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 11:12 ]
Wyżej wstawiłem zdjęcia od opakowania tej płyty, a sama płyta jest w napędzie
Jest to mapa DX. Spolszczenie do tego typu czytnika umieściłem na forum.
Ściągnąłem twoje spolszczenie wypalam płytkę i spróbuję wgrać według instrukcji
http://www.audi-tech-team...4-dx-vt1670.htm
dam znać czy się udało.
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 13:32 ]
Niestety nie udało się wgrać tego spolszczenia.
Po włożeniu płyty do napędu i wejściu w menu serwisowe pokazuje się coś takiego:
Jedyne co się udało to zmienić język na angielski.
Pokazuje aktualną wersję oprogramowania, a pod wersją z płyty są tylko trzy kropki.
Kiedy najeżdżam na start i próbuje wcisnąć nic się nie dzieje.
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 22:10 ]
Pomoże ktoś jeszcze coś?
[ Dodano: Sob 31 Sty, 2015 18:32 ]
Zdemontowałem napęd nawigacji poniżej fotka naklejki, która znajduje się na boku napędu
I teraz pytanie jeśli jest to Navigation 3 czy da się wgrać polski soft lub chociaż mapę PL?
http://www.audi-tech-team...4-dx-vt1670.htm
dam znać czy się udało.
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 13:32 ]
Niestety nie udało się wgrać tego spolszczenia.
Po włożeniu płyty do napędu i wejściu w menu serwisowe pokazuje się coś takiego:
Jedyne co się udało to zmienić język na angielski.
Pokazuje aktualną wersję oprogramowania, a pod wersją z płyty są tylko trzy kropki.
Kiedy najeżdżam na start i próbuje wcisnąć nic się nie dzieje.
[ Dodano: Czw 29 Sty, 2015 22:10 ]
Pomoże ktoś jeszcze coś?
[ Dodano: Sob 31 Sty, 2015 18:32 ]
Zdemontowałem napęd nawigacji poniżej fotka naklejki, która znajduje się na boku napędu
I teraz pytanie jeśli jest to Navigation 3 czy da się wgrać polski soft lub chociaż mapę PL?
Witam wszystkich mam pytanko czy dało by radę podrzucić na maila lub link do aktualizacji softu z menu po polsku
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
| mash83 napisał/a: |
|
I teraz pytanie jeśli jest to Navigation 3 czy da się wgrać polski soft lub chociaż mapę PL? |
Do tego czytnika nie wgrasz PL.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


