Witam ponownie. Posiada może ktoś wiedzę jakiej firmy pompa wody szła na montaż w silnikach 2.7 tdi BPP oraz termostat,pasek wieloklinowy plus rolki i napinacz? Przydał też by się pasek od pompy wtrysków. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.