Aktualnie jestem w trakcie zmiany radia w moim A4.Oryginalnie zamontowany był Concert 2. RNS-D siedzi już na swoim miejscu. Podpiąłem już sobie podświetlenie klawiszy, załączanie po stacyjce, sygnał Gala również mam wpięty w ISO. Wszystko oczywiście dzięki info z tego forum
I teraz rodzą się następne pytania:
-czy oprócz anteny GPS i mapy PL będę jeszcze czegoś potrzebował by nawigacja ruszyła
-jak uruchomić sterowanie w kierownicy i czy w ogóle jest to możliwe
-czy jest szansa na info z radia na FISie (wiem, że do navi potrzebny jest tuner TMC, ale może sam RDS da się uruchomić)
Pozdrawiam
Mariusz
Da się to jakoś ustawić by działało poprawnie?