Kratka zderzaka c5
Siemanko jak w temacie czy bedzie pasowac srodkowa kratka zderzaka w a6 c5 po liftowa do przed lift
Moja to ta z czarnego foto a chce taka chodzi w sumie o ten chrom bo sie fajnie komponuje

A ten chrom to chrom? A nie czasem pasek "chromowy" klejony mejd in czajna?
Bo jak tak to sobie albo odpuść jak nie lubisz takich kombinacji albo zrób sobie samemu zamiast kupować.
Re: Kratka zderzaka c5
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
Siemanko jak w temacie czy bedzie pasowac srodkowa kratka zderzaka w a6 c5 po liftowa do przed lift
Moja to ta z czarnego foto a chce taka chodzi w sumie o ten chrom bo sie fajnie komponuje
 |
Siema, ja też zastanawiam się nad tą opcją, i dołączam się do pytania.
pozdrawiam.
Nie to nie china tak wychodzily ori po lifcie
przykro mi,ale nie będzie pasować
| Pasiak napisał/a: |
| przykro mi,ale nie będzie pasować |
To zostane przy czarnym ori opkleiac nie bede
dzieki za info
| Łukasz83 zlw napisał/a: |
| Pasiak napisał/a: | | przykro mi,ale nie będzie pasować |
To zostane przy czarnym ori opkleiac nie bede
dzieki za info |
gdybyś chciał zrobić sobie polifta musiałbyś wymienić cały zderzak, maskę oraz przednie lampy...
| Cytat: |
Nie to nie china tak wychodzily ori po lifcie |
Wiem ale zdjęcie nie jest w 100% wyraźne i tak w narożniczkach miałem wrażenie że może to taśma dlatego zapytałem.
| eleszet napisał/a: |
| Cytat: | Nie to nie china tak wychodzily ori po lifcie |
Wiem ale zdjęcie nie jest w 100% wyraźne i tak w narożniczkach miałem wrażenie że może to taśma dlatego zapytałem. |
Jednak nie bedzie pasowac wiec zostaje przy ori czarnym