[A8 D2 1995 4.2] Kontrolka spalonej żarówki na komputerz
Witam, tak jak w temacie zapaliła mi sie ikonka spalonej żarówki. Posprawdzałem wszystkie żarówki i żadna nie była przepalona, ale z czasem zaczęło to denerwować to zabrałem sie do wymiany żarówek na oryginalne, wymieniłem 1 stopu, 2 postojowe a reszta była dobra. I na dal to się świeci.
Nie wiem co mogę z tym zrobić może ktoś ma jakiś pomysł ?
Dodam jeszcze ze wyciągałem przekaźnik
nosilem go do elektryka i powiedział ze wszystko z nim jest dobrze.
To jest jak się dobrze orientuję komunikat dotyczący tylnej pozycji kolego.
To jest kontrolka Stopu. Na ATT jest opis ikon. Żarówki najlepiej jest wymieniać parami tego samego producenta.
No i przy okazji popraw swój profil, bo razi po oczach, a ja ostatnio bardzo nerwowy jestem.
Czego to kontrolka to wiem, zarowki mam takie jakie byc powinny. chodzi mi bardziej o to jak tej ikonki sie pozbyc.
Adi Ci napisał co masz zrobić.