| GSF napisał/a: |
| Cóż chyba niema innego wyjścia trzeba nowe klocki. |
Też tak sądzę.
| GSF napisał/a: |
| Cóż chyba niema innego wyjścia trzeba nowe klocki. |
Wlaśnie przyszedł czas na wymianę przodu i może najwyższy czas poszerzyć wiedzę, tym bardziej że idzie o bezpieczeństwo,
| Krzyhoo napisał/a: |
A jakie marki klocków byście polecili? Do tej pory nie zwracałem za bardzo na to uwagi, jedynie nie bralem najtańszych, Wlaśnie przyszedł czas na wymianę przodu i może najwyższy czas poszerzyć wiedzę, tym bardziej że idzie o bezpieczeństwo,
ścisk |
| Krzyhoo napisał/a: |
| No to chyba najdroższe jakie widziałem bo kpl do porzodu mojego szerszenia kosztuje 150PLN, no ale co tam gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, Dzięki i ścisk |