Odpowiedz do tematu
Oby szybko nie nastała.
hmmm ale więcej wad jeśli się jeździ pracując - jednak zgoda nic nie zastąpi wyłączenia wszystkich wspomagaczy jazdy, kilku cm ubitego śniegu i fantazji na placu
Szerokości zatem
.....na stoku
Odpowiedz do tematu
Kup sobie czyścik z włókna szklanego http://allegro.pl/pedzele...2996591217.html Niezastąpione narzędzie do czyszczenia wszelkiego rodzaju tlenków, nagaru czy jak w tym przypadku nadpalonych styków.
Super. Dziękuję. Jak tylko się zrobi ciepło to zrobię to co mówisz. Mam nadzieję że teraz chwile podziała. Za kilka tygodni może wiosna będzie? Łatwiej rozbierać wszelkiego typu rzeczy
Pozdrowienia dla Ciebie
Pozdrowienia dla Ciebie
| Audi202 napisał/a: |
| Za kilka tygodni może wiosna będzie? |
Oby szybko nie nastała.
Dlaczego?
A bo zima prócz wad ma tez zalety.
Szerokości zatem
| Audi202 napisał/a: |
| kilku cm ubitego śniegu i fantazji na |
.....na stoku
Aaa ło to bjega - ja nie jeżdżę więc to mnie nie tyczy
Zatem yyyy gumowych drzew by się rzekło
Zatem yyyy gumowych drzew by się rzekło Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych